Véčka jsou zpět. Chcete je? Samsung Galaxy 💤 Flip [4K]

  zhlédnutí 75,211

Petr Mára

Před 9 měsíci

🔥 Odběr kanálu
csposts.info/flow/SgFxc7dM_mjQIC0zxn1zqw
☝🏼 Doporučené aplikace, služby a gadgety, které používám, včetně slev ☝🏼
👉🏼 kit.co/petrmara 👈🏼
Kamera a střih: kouzelník 🙏🏻 Marek Niessner
👉🏼 marek_niessner 👈🏼
👉🏼 marekniessner.com 👈🏼
Odebírej můj newsletter
👉🏼 www.petrmara.com/#newsletter 👈🏼
Více:
petrmara
petrmara.page
Ask.fm/petr_mara
petrmara
petrmara.com
Hudba: Jordyn Edmonds - Your Word
👉🏼 soundcloud.com/jordynedmonds/your-word 👈🏼

Komentáře
DafQa
DafQa Před dnem
Já teď přemýšlím jestli Z flip, nebo nový IPhone, ale když tak který? U Pro Max se mi líbí ta technologie vyrovnávání čočky fotoaparátu, jenže ta velikost.. Škoda že 12Pro to nemá.. to už bych měl nejspíš jasno 😒
Pedros Klepáček
Pedros Klepáček Před 4 měsíci
Mám teprve týden a max spokojenost,mám fialovou variantu a je to opravdu luxus.Zachazím s nim opravdu jako s klenotem.Za ty peníze se není čemu divit ale i za to machrování před kamarády a okolím to stojí 😁
Ondrej Sika DevOps
Ondrej Sika DevOps Před 4 měsíci
Proc?
Jan Petrmichl
Jan Petrmichl Před 4 měsíci
Ahoj Petře, mě se ten přístup v designu líbí. Nicméně zpětně při sledování mě napadla otázka co na si myslíš o Essential Phone od Andy Rubina, specificky verzi 2 která je zajímavé štíhlé vertikální konstrukce. Děkuji Honza.
Michal Toman
Michal Toman Před 5 měsíci
Nebýt mi líto těch peněz, tak ho už dávno mám. Podle mě se každý bojí čehokoliv nového, ale ruku na srdce kdy jste naposledy koupili smartphone pod 5"? Dnes 6" a víc není problém a je to přirozená evoluce, máme stále více médií co spotřebováváme skrze display, dokonce existují i lidé co nemají vůbec PC nebo Notebook a jedou jen skrze mobil. Takže je přirozené že se musí ohýbat. To že je to dnes tlusté jako dva smartphony, to že display má ohyb? Asi jsou lidi buď hloupí a nebo sklerotičtí, ale každá technologie nějak začíná. Za 10 let budou ohebné zařízení tenké pár milimetrů a budou je mít všichni. Pak se podobným videúm lidí co nedokáží nahlédnout do budoucna, budeme moct zasmát. 😌🤔
morzalik morzout
morzalik morzout Před 6 měsíci
Ahoj Petře 100% preferoval véčko ale já osobně nesnáším Android , motorola by se mě moc líbila ,Samsung ani zadarmo to nechci , ale kdy by něco udělal apple ohhh to by mě udělaly radost
Dan Zůda
Dan Zůda Před 6 měsíci
Škoda, že ve složeným stavu přední displej není větší, když chci jen zkontrolovat čas, notifikace, příchozí hovory, tak si nedovedu představit to luštit na těch 2 cm čtverečních.
Ladislav Bušek
Ladislav Bušek Před 6 měsíci
Za mě razr 👍👍
zdencasah
zdencasah Před 7 měsíci
V mém okolí většina lidí (včetně mě) používá na mobil pouzdra, takže otevření véčka vs vyndání mobilu z pouzdra mi přijde časově zhruba stejné, ba možná je véčko i rychlejší. Jinak tenhle mobil se mi dost líbí, trochu bych se bála pouze zmiňované výdrže konstrukce. Nicméně největším limitem je pro mě cena, která je ovšem pochopitelná.
Jan Poledne
Jan Poledne Před 7 měsíci
Určitě zajímavost v podobě technologie, která si jistě našla a ještě najde své příznivce a kupce. Pro mne ale příliš křehké zařízení, o které nemám zájem. Véčka mi nepřirostla k srdci nikdy - ani v době monochromatických a ani v době ohebných displayů.
patrik mašek
patrik mašek Před 7 měsíci
no chtělo by to vychytat drobnocti ale jinak je to budoucnost
Radko Marinkov
Radko Marinkov Před 8 měsíci
Dobry den, za mne je Samsung Z flip jednoznacne "stylovka" pro radost a jisty zpusob vycleneni se z davu stejnych telefonu. Oproti tomu Fold prichazi se zasadni pridanou hodnotou v podobe velke pracovni plochy a moznosti pohodlneho vyuziti v zavrenem stavu. Takze, do spolecnosti Z a do prace Fold😉
Michaela Herkusová
Michaela Herkusová Před 8 měsíci
mě design příjde o krok zpět.. jak to šasi, tak ty rámečky kolem displaye po otevření.
Jakub Oubrecht
Jakub Oubrecht Před 8 měsíci
Pro mě také dává určitě větší smysl ten fold. Přece jen uděláš z normálního telefonu, ještě větší. U toho flipu je to spíše z ipodu, normální telefon.
Erhard Noha
Erhard Noha Před 8 měsíci
ohebne sklo to nema, folie ktera obsahuje castecky skla ale v podstate je to folie
JKrumlovska
JKrumlovska Před 8 měsíci
Za mě ne. Kontaproduktivní, nepohodlné použití. Navíc sebemenší náznak ohybu na displeji by mi překážel, jsem detailista. Přesně jak jsi řekl, dřív to mohla být designová záležitost, dneska to překáží pohodlnému používání.
vojtěch bednář
vojtěch bednář Před 8 měsíci
Přijde mi to jako kravina pro hipstry, v tom se Samsung přiblížil Apple.
Matouš Jedlan
Matouš Jedlan Před 8 měsíci
Studio krásný, setup skvělej, střih super, ale to audio. To je točené na nějaký směrák přímo na kameře? Co zkusit nějaký externí směrák nad hlavu nebo klopák na košili? Rode Wireless GO nebo tak něco. Teď jsou videa super, ale to audio dělá hodně.
Peter Lacuš
Peter Lacuš Před 8 měsíci
ne
J P
J P Před 8 měsíci
Stále a od začátku, tj. od speciální verze Galaxy S6 platí totéž: displejová divize Samsungu dovedla vývoj OLED displejů do fáze, kdy se daly ohýbat. V tu chvíli hledali pro tenhle cool prvek uplatnění, aniž by existovala reálná poptávka po produktu se zahnutým displejem, takže začali naslepo vymýšlet, jak tuto technologii naroubovat do finálního zařízení. Problémem je, že všechno co Samsung doteď vymyslel, je demonstrace technologie pro technologii, která nijak neposouvá koncové zařízení směrem k lepšímu uživatelskému zážitku. Flip není vyjímkou, je to jenom x-tá aplikace téhož, která trpí podobnými neduhy jako Fold. Obětí těchto pokusů jsou zákazníci, kteří jsou obelháni, že vlastní něco vyjímečného. K vystřízlivění dojde záhy poté, co zjistí, že neustálé otevírání telefonu fakt není cool a k naprostému rozčarování poté, co se projeví první problém z důvodu únavy materiálu. Za mě další zbytečný produkt.
Na.Guru
Na.Guru Před 8 měsíci
Za mě další kravina, kterou je předražená hlavně protože je nová a kterou nemusím mít. Něco jako Google glass nebo 3D TV.
Tomas Rivera
Tomas Rivera Před 8 měsíci
Placatý telefon když se k němu chováte slušně Vám vydrží 10, možná 20 let :D Pardón, kupoval jsem iPhone 8, když telefon vyšel jako nový a už se začíná sekat :) Kolik má? 2 roky?
Martin Starý
Martin Starý Před 8 měsíci
Slepé rameno vývoje lidstva...
Vieweriko
Vieweriko Před 8 měsíci
Je to kôpka nešťastia tento telefón.
Jan Bors
Jan Bors Před 8 měsíci
Idealni telefon, ktery bych rad koupil pritelkyni (az nebude stat takovou raketu), protoze ji neustale “otevreny” obri telefon prekazi v podstate vsude, kdyz ho zrovna nepouziva. Navic telefon nenaduziva jako treba ja. Podle me naprostej ideal a modni doplnek. Ne kazdy potrebuje byt super efektivni.
Fištrón
Fištrón Před 8 měsíci
Zenske nemaj kapsy, maji rady male telefony do mensi ruky, do kabelky flip je dobry
Fištrón
Fištrón Před 8 měsíci
budoucnost je v tom, mit co nejmin mechanickych komponentu ve smartphonu, flip = slepa ulicka
Maxi Gabriel
Maxi Gabriel Před 8 měsíci
Tak toto nie.... a za tie prachy uz más pekny telefon, nie Samsung!😂👍😂
deedeekej
deedeekej Před 8 měsíci
Nevím, nejsem schopen reakce, bo su Ajfoňák.
Honza Bláha
Honza Bláha Před 8 měsíci
No, tak pro mě kterej nemůže využívat odemykání displeje přes otisk prstu ani obličeje jsou tyhle vychytávky k ničemu. Vetšinou mam na sobě helmu a rukavice. Představa že se mi do Véčka dostane ješte písek,mezi 2 skla je celkem na prd. Technologie je to zajímavá. Pokavad displej vydrží alespoň rok a půl, pak se displej vymění, proč ne. Komu v dnešní době vydrží telefon více jak 3 roky?! Ale abych za to připlácel cca 20 tisíc a možná více je nesmysl. Ale chápu že kdo to má rád, ty peníze dá.
Camay Manstrale
Camay Manstrale Před 8 měsíci
Asi bych neztrácela lidskej jeden život, čiže poněkud krátký čas, technologiemi. Telefon je od slova telefonování. Nic víc. Na to ostatní mám počítač. A uplně nejlepší věc je mít počítač, doma v klidu a ve volném čase na něm trávit čas, pokud nemám nic přednějšího. Určitě se nebudu například při cestování stresovat, že mám v kufru anebo nejlépe v batohu super drahý a křehký přístroj a tuplem se nebudu zotročovat takovouto technologií při výpravě ven. Pozoruji a vnímám očima a ukládám do svý paměti v hlavě... ne do přístroje. Nevidím budoucnost ve sdílení videí a fotografií s půlkou světa na soc. sítích. Vidím budoucnost ve vzácnosti uchovat si vzpomínky pro sebe a pouze své blízké a v soukromí. Nevidím budoucnost v turistice, viděnou skrz display zařízení, který je nyní na markantním vzestupu (v minulosti nejčastěji viděnou u Asiatů) a v naprosto debilnímu ohrožení sebe sama při pravděpodobnosti takového chování nárazu do pouliční navigace či spadnutí přímo do kanálu. Vidím budoucnost v reálném pohlížení na svět vlastním zrakem. V tisknutí fotografií zpět do reálných a hmatetelných alb se stranami a jistou tloušťkou. Vudím budoucnost v haptickém požitku. Čus.
MrXTiFoNx
MrXTiFoNx Před 8 měsíci
Vážně mě znervózňuje ze mas dvoje hodinky, jedny Apple druhy klasiky, působí to divně
How U can fix it
How U can fix it Před 8 měsíci
to nieje sklo, ale je to polymér s čiastočkami skla máš zle info
Zbyněk Noháč
Zbyněk Noháč Před 8 měsíci
mikrometrů ne mikromilimetrů
Prokop Klimeš
Prokop Klimeš Před 8 měsíci
Za mě je to uplnej nesmysl za 40 000kč. Je to jenom můj názor, ale ten telefon není ani praktickej, pořád to odklápěk
Martin Jungvirt
Martin Jungvirt Před 8 měsíci
Recenze dobrá, ale celé video mě zajímá... proč má Petr dvoje hodinky?
Radim Ko
Radim Ko Před 8 měsíci
Bylo by super kdyby se k tomu vymyslel otočný kloub abych vnitřní display otočil a při zavřeném stavu bych z toho měl displej vnější. Tím by i odpadla nutnost otevřít smartphone a šetřil bych display samotný, a zároveň bych nepotřeboval notifikační lištu a ušetřil bych místo, které se dá využit lépe. Za mně hodnotím kladně. Samozřejmě cena je astronomická jako vždy u nové technologie.. Vždy jsem si říkal co se vymyslí po klasických smartphonech, které se nijak extra neliší a možná todle je ta cesta.. kdo ví. :)
Martin Červený
Martin Červený Před 8 měsíci
Zdravím,pokud se dá displej poškrábat nehtem, tak je něco špatně … csposts.info/cd/video/xch5z5Jfj7ComJI
x340x
x340x Před 8 měsíci
je to bomba, ale za 40 tisíc ne. až bude stát pod 25 tak si dokážu představit že bych to vyměnil klidně za iPhone, ale ta cena je fakt mimo pro normální lidi
Ondra Dušek
Ondra Dušek Před 8 měsíci
prosíííím ne "zí flip", ale "zet flip"! jinak super recenze, zajímavé názory.
LetsGetMarked
LetsGetMarked Před 8 měsíci
Vecka resi problem s telefony ktery ani neexistuje.
tom panda
tom panda Před 8 měsíci
Dělá jako by ho ty 2 vteřiny navíc na otevření a zavření telefonu zabili, stejně většina lidí na klasických telefonech používá knížkový obal, takže to trvá stejnou dobu.
Paul
Paul Před 8 měsíci
Většina lidí používá knížkový obal ? To asi těžko..
tom panda
tom panda Před 8 měsíci
Za mě je to cesta budoucnosti a já osobně bych si ten Flip koupil, protože mi celkem vadí mít v kapse ty dnešní velká pádla.
LORD Milkshake
LORD Milkshake Před 8 měsíci
Je to rozhodně zajímavý tah od společnosti Samsung. Nemůžu říct zda se mi design líbí nebo ne, ale rozhodně mě to zaujalo. Těším se až bude někdo vydávat recenzi třeba po dvou letech používání (za předpokladu že někdo takový bude), protože mě zajíma jak dopadne právě to místo ohybu. Díky moc za video, rozhodně zajímavé🔥jako každé samozřejmě😅😊👌
Tibor Doležel
Tibor Doležel Před 9 měsíci
za mne bezvadna vec ale až to uplne vyšperkuji tak to bude totalni bomba
Zdenko Kavuliak
Zdenko Kavuliak Před 9 měsíci
Za mna totalne neprakticky typ V smartphone akejkolvek znacky
dagondrive
dagondrive Před 9 měsíci
Samsung je nejlepší :)
Tomáš Šimek REMAX Delux REALITNÍ KANCELÁŘ Brno
Tomáš Šimek REMAX Delux REALITNÍ KANCELÁŘ Brno Před 9 měsíci
Až to udělá Apple, tak si to koupím...
Honza Skrbek
Honza Skrbek Před 9 měsíci
Za mě je tenhle telefon no-go.. uz jen proto, že v kapse mam radši štíhlou dlouhou věc než krátkou a tlustou, pak další věc která by mi na tom nevyhovovala je to, že pokaždé se to musí otevřít, prostě zbytečný pohyb navíc. Potom dál bych si ho nekoupil kvůli té životnosti, nechci mít telefon s tím že vím že jednou se prostě rozbije ať se k němu budu chovat jakkoliv hezky... A tomu všemu ještě dává korunku ta cena... tolik nepraktičnosti za takový prachy.. nee díky. Je to dobrá frajeřina ale to je tak jediná výhoda co tenhle telefon za mě má, spíš mi to přijde zbytečné 😁
Patrik Fiala
Patrik Fiala Před 9 měsíci
Za je mě Z Flip pecka. Je to zajímavý, je to hravý. Člověk má fakt velký displej a přitom je to krásně skladné. Suprový na tom bude prohlížení panoramatických a 360° fotek. Pro mě lepší, než Fold, hybrid telefonu a tabletu nevyużiju. Jen by to chtělo, aby cena klesla tak na polovinu. Dokud se nedostane někam ke 20, možná 25 tisícům, tak je to, dle mého neprodejné. A jen maličkost na závěr... "Véčka" tu nejsou 15, nebo 20 let. Už první mobil, tak jak ho známe dnes, který se dal nosit v kapse, měl tuhle konstrukci. A byla to Motorola.
Michal Ciprich
Michal Ciprich Před 9 měsíci
csposts.info/cd/video/pr2ix6VfiW-QzbM
Libor Vykoukal
Libor Vykoukal Před 9 měsíci
Véčka se bojím
Petr Burian
Petr Burian Před 9 měsíci
Jsme v Česku nebo v USA? Samsung Zí nebo Zed Flip?
Nikolas Kružlík
Nikolas Kružlík Před 9 měsíci
Pre mňa osobne nevidím význam/využitie ohybného displeja. Ale určite je to krok vpred možno aj iným technológiám. Ďakujem za video ❤️
Mostecká gangsterská
Mostecká gangsterská Před 9 měsíci
Hlavne at Apple neudela ohebnej telefon.🙏🙏Doufam ze zustane u svy politiky.
xyo xao
xyo xao Před 9 měsíci
zajimave to pro mne z hlediska nejake koupe bude tak za 3-4 roky, v dalsich generacich... az budou vylepsene tu tyto "prototypy". Nehodlam byt betatesterem a jeste za to platit ty penize. Toto neni nabytek ktery drzi nejakou tu hodnotu...
Tomáš Andrýsek
Tomáš Andrýsek Před 9 měsíci
Ne.
janosm2
janosm2 Před 9 měsíci
Jaké vidím využití? Velikost v kapse. V současnosti všechny telefony rostou co do velikosti. Nedá se ani najít telefon, který by se mi vešel do kapsy kalhot a mohl bych při tom pohodlně sedět v hospodě a nemusel dát telefon na stůl. Za předpokladu, že bude telefon malý v kapse a mít i velký displej (který něco vydrží!), pak bych otevírání asi akceptoval.
Adam
Adam Před 9 měsíci
Dají se přijímat hovory skrze ten malý displej ? 🤔
Jan Střelský
Jan Střelský Před 9 měsíci
A jeden z dalších pojebů je i ohebné "sklo", které vlastně sklo není, jelikož do něj jde rýpat nehtem. Edit: Důkaz, že to není sklo: csposts.info/cd/video/xch5z5Jfj7ComJI
Jakub Malík
Jakub Malík Před 9 měsíci
Někdo začít musí s ohebným telefonem. A jen čekám jak to odladi Apple a třeba až za 2 roky kdy už každý výrobce bude mít ohebný telefon. Apple představí něco dokonalého a všem vyrazí dech. 😂
Matej1473
Matej1473 Před 9 měsíci
Zalezi od pohladu na dane vyuzitie s ohybnym displejom, lebo "Vecko" je skor kompaktny smartphone so 6" displejom, kde zas Fold alebo Mate Xs, su skor kompaktne tablety po otvoreni, ale pri Folde mi to dava vacsi zmysel, nez riesenie od Huawei, kde ten displej bude viac nachylny, kedze nie je vnutorny, ako pri Folde. Dnesny trh so smartphonmi sa dostal do bodu, kedy su to uz viac mensie tablety, nez to bolo davnejsie s kompaktnymi rozmermi a mensimi diplejmi, napr. stale popularny iPhone SE, alebo iPhone 8(neberem do uvahy ramiky). Ked si to tak vezneme, tak dnesne "Vecka" mozu opat priniest kompaktnost na trh, aj ked budu mat velky displej, kde tieto smartphony chybaju, ked uz vypadne aj iPhone 8, tak nemate uz ziadnu alternativu, ak chcete nieco stale oficialne aktualne.
Martin T
Martin T Před 9 měsíci
Tyhle typy mobilu (myslím tím ohýbací mobily) si určitě najdou svého kupce. Je to technologie, která se ještě bude vyvíjet, přece jenom dotykové mobily se museli taky vyvíjet, aby byli tak kvalitní jak sou teď a to přesně se bude dít i s ohýbacími mobily. Někomu se to nemusí líbit, ale určitě to bude spousta lidí kupovat.
Marek Brádler
Marek Brádler Před 9 měsíci
Z hlediska efektivity tě to může z druhé strany zdržovat od "těch instagramů, twitterů, facebooků a tiktoků", takže ve výsledku to produktivitu může zvyšovat :) Jinak je ale podstatné, že je to cool. Řada lidí má telefon ne na práci, ale na to aby ukázali svůj status. A co se životnosti displeje týče, v dnešní době stejně málo komu telefon vydrží více jak dva, tři roky, takže to, že tohle vydrží až pět let, je úplně v pohodě.
cv0x
cv0x Před 9 měsíci
Možná bych si to dokázal predstavit obráceně, že by display byl z venku a dala se používat jen půlka
P R
P R Před 9 měsíci
Dobrý den, rozhodl jsem se pořídit si Apple Watch. Nemáte v plánu vydat video typu “porovnání aw 3/4/5”? Zajímá mě, zda má reálný důvod investovat téměř trojnásobek do nejnovějšího modelu, zda 3 bude stále podporovaná vývojáři a jaký je v nich celkový rozdíl. Děkuji za odpověď
JoshuaXX82
JoshuaXX82 Před 9 měsíci
Zaplatit 1500e za telefon,ktory bude vdaka limitovanej zivotnosti displaya prakticky dalej nepredajny ,to uz DAVA SMYSL.
Radim Ko
Radim Ko Před 8 měsíci
Je to nový typ a za technologii se vždy platí. Si srovnej ceny 4k televizí před lety a nyní.
Jan Navrátil
Jan Navrátil Před 9 měsíci
Technologická inovace a zajímavost, dle mého názoru v reálném světě z důvodu durability ne moc užitelné :(
denis marel
denis marel Před 9 měsíci
Chci se zeptat. Ten telefon bych do kapsy nemohl dát rozložený? Jinak super video
Matěj Suchý
Matěj Suchý Před 9 měsíci
Neměla Nokie to tlačítko na otevírání? :) Tohle mě zatím moc nebaví.
Mojetaroty.cz
Mojetaroty.cz Před 9 měsíci
Telefon je zajímavým kouskem, ale cena je. vysoká, až bude levnější asi bych o tom uvažoval.
Pigik Prasatko
Pigik Prasatko Před 9 měsíci
To si koupím, jsem traktorista a dost často mně spadne telefon do hnoje, takhle je ten display výborně krytej. Počkám si až s tím vyleze Apple, já jenom jablíčka. Vzadu na traktoru i na valnících mám tu stříbrnou nálepku jako máte vy Pražáci. Pak dej vědít Máro, až s tím vyleze Apple, dík.
Michal Obeslo
Michal Obeslo Před 9 měsíci
Zajímalo by mě, zda to za nějakou dobu používání nepůjde otevřít na druhou stranu :) '' panty ''
Jonatan Sečka
Jonatan Sečka Před 9 měsíci
Jakakoli mechanizace je krok zpět
Martin Lelovsky
Martin Lelovsky Před 9 měsíci
Podla mna sa uz telefony nemaju kde moc posuvat preto vymyslaju “zbytocnosti” len aby ukazali ze nieco robia aj ked zbytocne neprakticke. Uz vacsi vyznam ma podla mna fold z praktickeho hladiska.... ma to technologicky vyznam ze do buducna budu vediet robit ohybny display ktory sa potom urcite niekde vyuzije. Ale nie je to “must have” telefon
tralalak4444
tralalak4444 Před 9 měsíci
petre to neni telefon primarne na praci, ale pro zensky do kabelky, proto to taky jako pudrenka vypada a leskne se.
marta navratilova
marta navratilova Před 9 měsíci
Melete rychle jak mlýnek, polykáte slabiky, zapracujte na přednesu a taky bude stačit poloviční čas na sdělení info. Děkuji za pochopení.
Pavel Mikulastik
Pavel Mikulastik Před 9 měsíci
Flip vypadá sexy, ale na práci mě vychází Fold
Jiří Šimčík
Jiří Šimčík Před 9 měsíci
lze ovladat hudbu na malem displeji, prosim?
pavel nice
pavel nice Před 9 měsíci
Až na to že Samsung vyloženě nedoporučuje rozkládat telefon pomocí vkládáni prstu mezi displeje .Ok.Jinak za ty peníze tak možná pro majetné nebo vydrzované dámy nejlépe v růžové barvě.
Roman Toula
Roman Toula Před 9 měsíci
Mikro metr je správně. Mikro milimetr je z principu nesmysl. Jinak dle mého si nová Véčka svoje uživatele najdou.
vysajbong23
vysajbong23 Před 9 měsíci
A pojeb si zabil Petře ☺️😂👏✌️
vysajbong23
vysajbong23 Před 9 měsíci
Nepotřebuje a nebude. Za mě zbytečné.
Petr Balog
Petr Balog Před 9 měsíci
Já si myslím, ze budoucnost není v ohebných telefonech, jako spíše v tabletech. Budoucnost je zatim celoskleneny telefon bez rámečku, tlačítek, otvorů, neviditelné selfi kameře, odolným ochranným sklem(na bázi safiru). Jinak je Zetko hezky telefon primárně pro ženy a nadšence do technologii🤷🏻‍♂️😀.
Agáta Perejra
Agáta Perejra Před 9 měsíci
Konečně telefon pro holky. Je překrásný, určitě si ho koupím 💖🤗
Roman Kadeřábek
Roman Kadeřábek Před 9 měsíci
Já nevím, pořád nemůžu přijít na to, proč bych měl chtít telefon, který se dá ohnout. Myslím, že by mi to jen komplikovalo jeho běžné používání a nevidím v tom žádnou výhodu. Umím si představit, že to muže byt prospěšné pro někoho, kdo děla něco specifického, ale ne pro běžného uživatele....
Ondřej Zadražil
Ondřej Zadražil Před 9 měsíci
dávali jsme panáka vždycky, když Petr Mára řekl "být schopen" - mezi 3:04 a 3:36 jsme odpadli
Pigik Prasatko
Pigik Prasatko Před 9 měsíci
:D :D Každý má nějaké parazitické slovíčko
Patrik Fišer
Patrik Fišer Před 9 měsíci
U toho pantu je stejně důležité, jestli přežije dva roky, kdy bude systémová podpora, pak je k zahození. Jinak by se mi to líbilo, jen ten malý vnější displej by měl být větší...
Lukáš K
Lukáš K Před 9 měsíci
Možná to bude pro někoho fajn, aby do telefonu stále nekoukal. Protože je tam ta otevírací a zavírací bariéra. Zkontroluje notifikace, ale pokud nebude nic důležitého, neotevře jej - nebude lákán kontrolou rovnou celého webu, na který by možná koukl, "když už má telefon odemčený a prohlížeč je dostupný na jeden klik" :) Bariéra, rituál = buď s tím mobilem něco dělám nebo jen kontroluji notifikace...
Michal Kaspir
Michal Kaspir Před 9 měsíci
7:41 Nedoporučuje Samsung neotvírat Z Flip jednou rukou? 😉
Stanislav Grundza
Stanislav Grundza Před 9 měsíci
Pokud to vydrží 2-5 let tak je to pořádku ve světě mobilů je to že 2 roky a je to důchodce. Vezměme iPhone 8 je to rok 2017 a vypadá jak kdyby měl nejméně 10 let a dnes už bys ho asi nikomu nedoporučil a to dokonce ani Xko ne. Já jsem rád že tu jsou firmy které dokáží i v dnešní době inovovat a překvapit. Mě osobně dává mnohem větší smysl Z Flip , protože je to ohebný mobil kdežto Fold je ohebný tablet a není to vůbec hezké zařízení.
Tak Makliaveli
Tak Makliaveli Před 9 měsíci
asi najmä o tú veľkosť že kopec ľudí to zmestí do vrecka a nemusia to nosiť po taškách a najmä u žien nemusia mať všade kabelku keď im dnes mobil stačí aj na platenie ...
Karel Suck
Karel Suck Před 9 měsíci
Dokud to nebude fungovat jako concept Nokia morph tak je to spíš jen frajeřinka. Ale u se to blíží :-)
Slavo Dzuričko
Slavo Dzuričko Před 9 měsíci
Nová technológia .. som za .. či ju prinesie Samsung, Huawei, Xiaomi, Apple, ktokoľvek .. ak technologický priemysel aspon o trosku posunie dalej .. je to plus :)
Šimon Duda
Šimon Duda Před 9 měsíci
Podle mě jde spíš o "evoluci", která může ovlivnit i něco jiného, než jenom smartphony.
david henžel
david henžel Před 9 měsíci
Zajmave to bude v zime. Praskne?
brafa1974
brafa1974 Před 9 měsíci
Je to nice ani by mi nevadilo pořád otevírat ale fold je lepší.
brafa1974
brafa1974 Před 9 měsíci
Petře co koronavirus.
PyRo Cz
PyRo Cz Před 9 měsíci
Myslím že je to zbytečný. Po zavření je tlustší a při otevření nemá větší obrazovku než normální telefon. Dále není to sklo nemá to sním vůbec nic společného. Je to prostě plast a dost měkký.
Martin Šimoník
Martin Šimoník Před 9 měsíci
Tohle je telefon o emocích, stylu, frajeřině možná. Na tom se nic nezměnilo od starých véček. imho úspěch bude brzdit cena. Jinak to vypadá na perfektní práci od Samsungu.
iOS vs Android | 2019 |  1. část
14:41
Petr Mára
zhlédnutí 133K
Jelen - Jediný co chci
3:32
JelenVEVO
zhlédnutí 132K
Kryštof - Vánoční ft. Karel Gott
5:28
KrystofVEVO
zhlédnutí 3,1M
Samsung Galaxy Z Flip (recenzia)
13:15
Fony.sk
zhlédnutí 28K
Office tour - konečně hotovo [4K]
18:32
Petr Mára
zhlédnutí 68K
Apple, FBI a boj o data uživatelů [4K]
13:56
Sweden. How to love life in a poor climate. Big Episode
56:00
Антон Птушкин
zhlédnutí 8M
Jelen - Jediný co chci
3:32
JelenVEVO
zhlédnutí 132K
Kryštof - Vánoční ft. Karel Gott
5:28
KrystofVEVO
zhlédnutí 3,1M
Demonstrace na obranu ČT - pravda a lež
1:1:17