TYHLE KNÍŽKY MUSÍŠ MÍT! DALŠÍ SPOLEČNÁ AKCE S MELVIL.CZ [4K]

  zhlédnutí 31,946

Petr Mára

Před rokem

Chceš knížky od Melvil.cz a být chytřejší? Stačí při placení zadat kód PETRMARA - sleva je 30 % oproti doporučené koncové ceně a vztahuje se i na eBooky - www.melvil.cz/petrmara
Mimochodem, tato sleva platí na všechny (i starší) knihy Melvil.cz a to do 1.11. Užívejte! 😊
🔥 Odběr kanálu
csposts.info/flow/SgFxc7dM_mjQIC0zxn1zqw
☝🏼 Doporučené aplikace, služby a gadgety, které používám, včetně slev ☝🏼
👉🏼 kit.co/petrmara 👈🏼
Kamera a střih: kouzelník 🙏🏻 Marek Niessner
👉🏼 marek_niessner 👈🏼
👉🏼 marekniessner.com 👈🏼
Odebírej můj newsletter
👉🏼 www.petrmara.com/#newsletter 👈🏼
Více:
petrmara
petrmara.page
Ask.fm/petr_mara
petrmara
petrmara.com
Hudba: Sam Faye - Mr. Sandman
👉🏼 soundcloud.com/osecan/mr-sandman 👈🏼

Komentáře
Roman Richter
Roman Richter Před měsícem
Čau Maro,mluvis krasne a mam tvoje videa moc rad. Jen lidi co fakt pracujou na tri smeny (a je jich opravdu hodne) se tezko budou orientovat. Nocni je obrovsky problem. Si klasicky prikled pohodoveho zivota,ktery nevi,nebo nema nocni😂. Nic ve zlem,tohle je problem. Mej se Čus. 😀👻👍
monousekk
monousekk Před měsícem
Jaký je slevový kód na ty knihy
monousekk
monousekk Před měsícem
@Petr Mára díky nakoupeno 🤞
Petr Mára
Petr Mára Před měsícem
PETRMARA na Melvil.cz
Anna Ramajzlová
Anna Ramajzlová Před měsícem
Nejake knizky jo ale ostatni zklamaci petre maro kam utebe odber ale tohle zklamaní kniha nahradit za kniha 2.0
Petr Antoš
Petr Antoš Před rokem
díky; zlá krev vyzerá poučně, ale i ty jiné věci ... a to teda jsem dost odpůrce všelikých růstů a posunování pod kuratelou prodejních gurus a jiných náboženství;
Spíví
Spíví Před rokem
Faktomluva super kniha a ted diky ze jsem mohl objednat Jak na sítě a Na volné noze.. ^_^
Tadeáš Skolil
Tadeáš Skolil Před rokem
Jak na sítě - koupeno :) Díky
tom ber
tom ber Před rokem
Ta sleva se mi moc nelíbí. Přirážka minimálně 100,- na každou knihu na eshopu melvil. Na megaknihy stojí faktomluva stejně, jako po uplatění 30% slevy na melvil. Ale díky za doporučení.
David Hošek
David Hošek Před rokem
Třetí objednávka z Melvil a podruhé problémy s doručením. Jednou dorazilo něco jiného, nyní dorazila půlka objednávky. Produkty super, ale tohle tak strašně zdržuje...
Jakub Petr
Jakub Petr Před rokem
Zlá krev: skvělá kniha, ale četl jsem jen anglický originál. doporučuji, protože poskytuje plno návodů, jak věci rozhodně nedělat!
Tomas Vanicek
Tomas Vanicek Před rokem
4:05 mohs říct po pravdě, kam se ta knížka hodí nejvíc .. :))
Jaromír Moravec
Jaromír Moravec Před rokem
Nečíst knihu celou ale jen vybraný pasáže. No to ubde super uceleý názor na danou knihu :) Už jí mají i v Anglickém originále, to mi teda smysl nedává.
Peter Beck
Peter Beck Před rokem
Zdravím. Aj nám dáte vedieť koľko knižiek sa predalo s Vašim kódom ? Inak super 4 knihy ušetrené skoro 500kc. Ďakujem.
Pefu & Lukyson
Pefu & Lukyson Před rokem
Faktomluva je skvělá! 🙏🏼
Woodwis
Woodwis Před rokem
Ta zla krev je i dokument na hbo
Adam Řičica
Adam Řičica Před rokem
Velice inspirativní video. Díky tvému kódu jsem ušetřil skoro 500 kč, takže paráda a díky! :)
Martin Borovský
Martin Borovský Před rokem
Ak by niekoho zaujímal ten film o ktorom Petr hovoril je to "Vynálezkyně: Z kapky krve " resp.: www.csfd.cz/film/688511-vynalezkyne-z-kapky-krve/ Inak Peter, tiež ma veľmi zaujalo ako si povedal, že niektoré knihy čítaš iba niektoré kapitoly a nie celú knihu ... čo keby si o tom povedal viac, konkrétne ma zaujíma akým sposobom čítaš knihy Ty, či máš nejaké rozčítané alebo vždy len po jednej hmm ?
Wenceslaus_ M
Wenceslaus_ M Před rokem
Na doporučení z předchozího videa jsem sáhl po Faktomluvě a opravdu zajímavá kniha, kdy je dobré se k ní čas od času vrátit a znovu si jí prolistovat... Aby si člověk připomenul, že se máme fajn.
Tomáš Novotný
Tomáš Novotný Před rokem
Zaujala mě myšlenka "nečíst celou knihu". Petře, nechcete se o tom trochu rozpovídat a natočit podrobnější video? Já když knížku nepřečtu celou, jsem z toho úplně nesvůj. Nechte nás nakouknout pod pokličku, jak čtete vy :). Díky
Jaroslav Velíšek
Jaroslav Velíšek Před rokem
Zase takové sci-fi to snad není ne? Je jasné, že knížka nemůže mít dějovou linku, jinak je to stejné jako když si koupíte noviny, ale přečtete si jen 10 z 50 článků.
Hej Jabko
Hej Jabko Před rokem
Souhlasim! :)
Tomáš Doubek
Tomáš Doubek Před rokem
Reklama za reklamou. Zacina to nabirat zvlastni smer. Na US videiich se mi v tomto ohledu libi, ze rovnou ve videu autor rekne, ze dnesni dil prinasi/sponzoruje ten a ten a dela to a to. V CR to nezazni, max vyskoci na zacatku videa hlaska. A jeste v tom mate 2 reklamy. No bylo to fajn, ale snad radsi prejdu na zahranicni veci zase.
NemopbxTV
NemopbxTV Před rokem
Toto je fajn a aj by som si nejakú knižku rád prečítal, ale pokiaľ neposielajú na Slovensko, tak mám smolu. Petr, máš dobré spolupráce a viac by som ich chcel vyskúšať (melvil, twisto, ..), ale všetky tvoje spolupráce kašlú na Slovensko a to ma mrzí.
NemopbxTV
NemopbxTV Před rokem
irena ulicna Už som si to zisti cez ich instagram, ale nakoniec som tie knihy našiel aj u nás na Slovensku a sú lacnejšie ako u nich aj s Petrovou zľavou. Škoda. Skôr ma trápi, že twisto nie je oficiálne na SVK.
irena ulicna
irena ulicna Před rokem
Melvil na Slovensko posílá, pokud vím
Martin Koval
Martin Koval Před rokem
česká pošta 79 Kč. takže když si pro faktomluvu zajdu přes ulici do kanzelsbergeru, vyjde to nastejno i bez té extra slevy. Tož dík za tip, ale asi půjdu přes cestu.
Lenka Felberová
Lenka Felberová Před rokem
Škoda jen, že to neplatí i na audioknihy :-/
David Bauer
David Bauer Před rokem
Vím, že to není k tématu, ale bude videorecenze na Samsung galaxy note 10?
J K
J K Před rokem
Z jakýho důvodu bylo video odstartováno uplně zbytečným rozhovorem ?
J K
J K Před rokem
rmaleter hnidopich znamena neco jineho pako, on to tam dal schvalne tele
Šárka Pátková
Šárka Pátková Před rokem
Škoda, ze kód neplatí i na verze audio.
Tomáš Baránek
Tomáš Baránek Před rokem
Šárka Pátková Příští rok to fungovat bude :) Pracujeme na tom.
Lukas Novotny
Lukas Novotny Před rokem
Pane Mára vaše videa byli super Škoda že už jste se z toho všeho stal Reklamou na Reklamu
Pavla Benetinová
Pavla Benetinová Před rokem
Už z předchozí recenze jsem byla zlákána na PROČ SPÍME 💤, což bych určitě doporučila. Kniha mi pomohla uvědomit si dost podstatných věcí 💎, které se obratem snažím vtloukat do hlavvy i své rodině :D. Jinak bohužel žádná z dalších knih na mém "chci si přečíst" seznamu 📜 není.. i když o Faktomluvě půjdu možná znova přemýšlet.
Tomáš Roj
Tomáš Roj Před rokem
Díky za slevu!!!
Naty Knor
Naty Knor Před rokem
Ta černobílá znělka s tím zrněním je prostě boooožííí🙏🏼
Petr Perníkovec
Petr Perníkovec Před rokem
Parádní video :)
Kamil Skála
Kamil Skála Před rokem
Horst 😅
Lukáš Gregor
Lukáš Gregor Před rokem
Dovolím si svůj postřeh k té nové strategii, jak číst knihy. Je jasné, že je to na každém z nás, osobně mi přijde ale plnohodnotnější, když se člověk na knihu soustředí a čte ji kompletní, nejen náhodně nebo dle svého zájmu “vyzobává”. Jde o to, že ne každá kniha je jako od Kleona (kde to opravdu může fungovat). Kdybych měl takhle vypreparovat jen kapitoly, které se mi pozdávají (například z Faktomluvy, Proč spíme a celé řady dalších), pak přijdu o celou řadu informací/dat, především ale kontext, kdy dostanu po přečtení úseku jen malý výsek - a může dokonce přijít k nepochopení nebo zkreslení toho, co si přečtu bez znalosti celého kontextu. Říkám si, jestli pak takové vyzobávání tedy má vůbec smysl (a jestli se dá mluvit o čtení knih). Já vezmu do rukou knihu ve chvíli, kdy vím, že se na ni alespoň 30 minut (ideálně hodinu) můžu koncentrovat. Pokud mě kniha nezaujme do cca 20-25 stran, odkládám, ale pokud zaujme, tak si ji chci přečíst tak, jak ji autor koncipoval. Taky ji s velkou pravděpodobností nepsal nahodile. To už mi přijde tedy adekvátnější si někde přečíst shrnutí, ústřední myšlenky knihy, než takhle vypreparovávat úseky z četby :)
Petr Mára
Petr Mára Před rokem
Ahoj Lukáši, díky za komentář a souhlasím, že to, co popisuješ, je lepší. U mě osobně šlo hlavně o změnu přístupu. Když jsem knížku nepřečetl, měl jsem špatný pocit, že jsem “to” nedal, což může demotivovat k otevření další knihy, protože ji možná stejně nepřečtu. Přišlo mi fajn se zbavit tohoto bloku a hodnocení, co je z pohledu čtení dobře a špatně. Někdy přečtu celou knihu, někdy část. V obou případech něco dostávám v podobě nových myšlenek
Petra Pohunková
Petra Pohunková Před rokem
Děkujeme . Mám tam zrovna vyhlidnute 4 knihy . Vaše videa jsou skvěle .
Daniel Eger
Daniel Eger Před rokem
To je přesně ono. Nemusíš je číst, musíš je mít. :|
Vilém Slíž
Vilém Slíž Před rokem
Na mě také působí Bill Gates jako velmi chytrý člověk :)
Lukáš Kvinta
Lukáš Kvinta Před rokem
Petře, bacha abyste to s těmi spoluprácemi nepřehnal. 🙂
Ondřej Procházka
Ondřej Procházka Před rokem
Už mně nebaví ty popisy. Jediná recenze kterou musíš vidět nebo tyhle knihy musíš mít. Wtf. Co jsme debilové nebo co? Není rok 2005 ale konec 2019, nechci vytvářet hate, ale od profíka jako Vy, bych Petře čekal něco dumyslnejsiho...než, vy ještě nemáte naše auto....
Jakub Ksiažek
Jakub Ksiažek Před rokem
Faktomluva je dobrá, 300 stran na ohledně jednoho tématu kolem lidské populace a vnímání světa, a zajímavé individuální srovnání, ale na mě to působilo moc konkrétní tématika. Z názvu i obsahu jsem čekal více :)
Daniel Veškrna
Daniel Veškrna Před rokem
Nikdy jsem nebyl velký čtenář, ale díky těmto videím jsem se dostal k žánrům knih, které mě baví, a tak začal víc číst. Faktomluvu a Proč spíme mám už za sebou a u obou jsem si během čtení uvědomil důležitou věc. I když jsem si myslel, že na svůj studentský věk toho o obou problematikách vím hodně, což se ukázalo jako pravdivé v porovnání s většinou, tak i toto "hodně" bylo vlastně docela málo. Rozhodně doporučuji každému a hlavně těm, co si myslí, že o tom ví své. Díky, Petře, že jsem si je mohl přečíst. (Další moc dobré knihy od Melvila, které byly zmíněny ve starších videích a mohu vřele doporučit, jsou Kdy a Elon Musk.)
FilipKarto
FilipKarto Před rokem
“Už je i v anglickém originále takže je úspěšná i lokálně.” Někdy fakt nechápu tu Marovu logiku.
Martin Borovský
Martin Borovský Před rokem
je to spätná logika myslenia, resp. zpáteční logika myšlení. Logika je v tom, že ak napíšete knihu v lokálnom jazyku konkrétne českom, ktorá je úspešná a zarobí Vám peniaze, až potom si dovolíte nechať vytlačiť 3x alebo 10x väčší náklad v anglickom jazyku, ktorý pôjde do celého sveta. Takže poradie je najprv český jazyk, potom anglický. Čiže z Petrovho pohľadu : “Už je i v anglickém originále takže je úspěšná i lokálně.” to je zpáteční logika :) Takže není to přeřeknutí, jak to psali někteří mudrci. :)
Roman Kadeřábek
Roman Kadeřábek Před rokem
V tomhle muže hledat logiku, jen velice prostoduchý člověk. Jasné přeřeknutí.
kenix
kenix Před rokem
FilipKarto každej se někdy přeřekne :)
Ondřej Švec
Ondřej Švec Před rokem
Faktomluva a Proč spíme za mě "must read" knížky určitě doporučuju.
Marek Zúber
Marek Zúber Před rokem
Zdarvím Petře, chci se zeptat odkud máte tu nástěnku za Vámi?takovou přesně sháníte, jinak Vás sleduji už několik let a je radost vidět, jak se posouváte, paráda. Díky Marek
Petr Míka
Petr Míka Před rokem
IKEA
Antonin Nosek
Antonin Nosek Před rokem
Theranos story je dobře zpracovaná i tady: csposts.info/cd/video/lqmbx5-giqmB2K8
Tom K.
Tom K. Před rokem
Četl jsem “Proč spíme” a upřímně musím říct, že po dočtení jsem dost přehodnotil pohled na spánek jako takový. Sice je plná docela zdlouhavých a ne moc čtivých vědeckých studií, nicméně kniha jako celek je rozhodně přínosem pro každého, kdo to se svým zdravím myslí opravdu vážně a každý si v ní najde, co potřebuje.
Někdo
Někdo Před rokem
Kde jsi sehnal to tričko? 😊
Lowkosťák
Lowkosťák Před rokem
S Faktomluvou moc nesouhlasím, přijde mi to že ukazuje neduležité a zkreslené informace. Ale jinak některé ostatní knihy mám přečtené a souhlasím :-) P.S. díky za slevu, koupil jsem si aspoň dva nový e-booky
Josef Netrh
Josef Netrh Před rokem
Díky, nakoupeno pro sebe i jako dárky na vánoce. :) Čekal jsem, že se bude mluvit o Kompletním průvodci půstem, docela by mě ten názor zajímal.
Tomáš Baránek
Tomáš Baránek Před rokem
Je to boží kniha! :)
Jarda3157
Jarda3157 Před rokem
super,Pane Mára ,mohlo by vás zajímat i kniha od Dr. Carolyn Dean,je to o zdraví ,třeba jsi přečtěte recenzi.a děkuji za vaše videa.
Jan Horník
Jan Horník Před rokem
Já už mám od Melvil přečteno skoro všechno :) teď jedu ty staré - nikdy nedělej kompromis a houževnatost :)
Jan Horník
Jan Horník Před rokem
@Petr Broum já tu mám ještě papírovou myšlení rychle a pomalé. Ale já ten papír čtu strašně dlouho :/
Petr Broum
Petr Broum Před rokem
Houževnatost je super, doporučuji ještě Nastavení mysli, stejné téma čtivější.
Tomáš Indra
Tomáš Indra Před rokem
Nějak jsem nepochopil tohle video. Proč některé tedy doporučujete, když jste je ani nečetl a dáváte spíše na něčí ohlasy? Dříve tahle videa měla u Vás smysl v tom, že jste knížky přečetl a podělil se s tím CO DÁVÁ SMYSL. Tohle mi fakt přijde jako totální výprodej u Melvilu, nicméně i tak děkuji za slevu. Co se týče názvu videa - máte tohle zapotřebí? Odporný clickbait
Martin Marusak
Martin Marusak Před rokem
Faktomluva - TOP. Jeď dál - TOP. Chystám se na: Jak na sítě a určitě mrknu na The freelance way. +1 za anglický překlad.
otak2CZ
otak2CZ Před rokem
Ahoj Petře, máš v plánu testovat nová sluchátka Bose NC 700? Díky.
Andrew
Andrew Před rokem
Tak prečítal som 50 strán z "Prečo spíme" a je to veľmi zaujímavé. Odporúčam každému, koho aspoň trochu zaujíma hĺbka spánku...
Lukas Kocian
Lukas Kocian Před rokem
Používáš rychločtení? Za mně je to velice zajímavý způsob, jak za co nejméně času nasát hodně informací.
Honza Dolejš
Honza Dolejš Před rokem
Díky, Petře. Ušeštřeno 400 Kč.
Kamzik
Kamzik Před rokem
Super video :) dakujem za inspiraciu pre knizky.. objednal som si 4 knizky :D snad budem vidiet aj nejaky dopad na moj osobny ci pracovny zivot ;)
Mara Kali
Mara Kali Před rokem
Mám knížku proč spíme a WTF, teď plánuji koupit jak na sítě :-)
bobotrinec
bobotrinec Před rokem
Už i knihy? Ty máš ale velký reklamní záběr jak ten exot z Barrandova:-D
bobotrinec
bobotrinec Před rokem
@Cejsi Mpower Přesně...to je to pravé označeni....:-(
Cejsi Mpower
Cejsi Mpower Před rokem
Bodejď, tenhle kanál už začíná být spíš takový teleshopping 😃
zurivy mlok
zurivy mlok Před rokem
Faktomluva: špičková kniha, kterou doporučuji přečíst. Kompletní průvodce půstem (ležela nahoře, ale je škoda, že zmíněna nebyla): aplikuji v životě, parádní kniha, která se na lidské tělo zase divá trochu jinak.
11slik
11slik Před rokem
Díky za super akci
KNIHÁNKOV - Irouškovo království
KNIHÁNKOV - Irouškovo království Před rokem
Fascinuje mě, jak každý může knížky - a čtení celkově - vnímat různě a i když to mám vlastně úplně jinak (čtu jiné knížky a fakt od A až do Z - i když jde třeba o literaturu faktu:D), ale super, baví mě to a těším se na další knižní videa!
KNIHÁNKOV - Irouškovo království
KNIHÁNKOV - Irouškovo království Před rokem
@pemailv haha, bejvávalo:D
KNIHÁNKOV - Irouškovo království
KNIHÁNKOV - Irouškovo království Před rokem
@pemailv tak tu zrovna nečtu :))
Michal Svatoš
Michal Svatoš Před rokem
Faktomluva a Proč spíme je opravdu MUST READ! Doporučuju! Momentálně čtu "Myšlení, rychlé a pomalé" :) #tip
Peter Markuška
Peter Markuška Před rokem
Zla krev je brutus, tu psychopatku by som nechal zavriet na velmi dlho, nejde o to ze oklamala investorov ale primarne o to ze oklamali spotrebitelov a ohrozili ich zdravie
Peter Markuška
Peter Markuška Před rokem
@pemailv cital som knihu ktoru napisal novinar, takze nechapem koment, ja som o producentoch nic nepisal
HanzBourak
HanzBourak Před rokem
Skvělý, tak já jdu zase utratit nějaký prachy 😅
Pavel Čermák
Pavel Čermák Před rokem
Faktomluva je hodně zajímavá knížka. Určitě doporučuji! Petře, díky za akci, rozhodně využiji. :)
Michal Škoula
Michal Škoula Před rokem
Nápad skvělý, ale od určité chvíle mě nebavila - stále dokola :)
Martin K.
Martin K. Před rokem
Zlou krev jsem videl na HBO. Faktomluvu i Proc spime mam precteno. Vse doporučuji.
Ondra VODIČKA
Ondra VODIČKA Před rokem
Díky ... už jsem to dohledal - film je uváděn pod názvem "Vynálezkyně"
Ondra VODIČKA
Ondra VODIČKA Před rokem
Pod jakým názvem? Zlá krev je seriál o soupeření dvou hereček a český film F. Filipa z roku 1986?!?
Tomáš Číčel
Tomáš Číčel Před rokem
super knihy, ale aj tričko sa mi páči
5 Times Diego Maradona Shocked The World!
5:01
EGO - Fajn feat. Momo ( Official Video )
3:39
Calin - Svědomí
2:57
rychlí kluci
zhlédnutí 384K
Ten nejlepší - iPhone 12 Pro Max [4K]
11:13
JE BITCOIN MĚNA BUDOUCNOSTI? [4K]
20:28
Petr Mára
zhlédnutí 43K
5 Times Diego Maradona Shocked The World!
5:01
EGO - Fajn feat. Momo ( Official Video )
3:39
Calin - Svědomí
2:57
rychlí kluci
zhlédnutí 384K
"Smartphones are Boring now."
12:45
Mrwhosetheboss
zhlédnutí 911K
STALA SE ZE MĚ APPLE OVCE
12:25
AtiShow
zhlédnutí 74K
WHO HAVE I BECOME...?
22:25
emma chamberlain
zhlédnutí 4,2M
Díky! [GEJMR]
5:43
GEJMR
zhlédnutí 247K
Opening a SEALED iPod Nano.
11:52
DankPods
zhlédnutí 224K
Tik Toks Only Girls Will Understand
11:23
SSSniperWolf
zhlédnutí 2,6M