Sony A7S III - První záběry a hodnocení horké 🔥 novinky od Sony [4K]

  zhlédnutí 22,495

Petr Mára

Před 4 měsíci

Děkuji Sony za zapůjčení Sony A7S III, více o kameře se dozvíte na link.pmara.cz/A7SIII_detail
Video o iPadOS 14 bylo natočeno na A7S III - csposts.info/cd/video/2NWtlI6CimpmldU
Záběry z kamery ke stažení (H.264, H.264 & slow motion 4K120FPS) link.pmara.cz/A7SIII_soubory
🔥 Odběr kanálu
csposts.info/flow/SgFxc7dM_mjQIC0zxn1zqw
☝🏼 Doporučené aplikace, služby a gadgety, které používám, včetně slev ☝🏼
👉🏼 kit.co/petrmara 👈🏼
Odebírej můj newsletter
👉🏼 www.petrmara.com/#newsletter 👈🏼
Více:
Merch - mementomori.pm
petrmara
petrmara.com
virtualnikomunikace.cz
petrmara.page
petrmara
Kamera & Střih: Petr Mára
B-rolls: Marek Vaňourek
Hudba: Mike Trafik

Komentáře
Milhaus
Milhaus Před 3 měsíci
Sony značku mám rad jak foťák kameru zesilovače autoradia akorát telefony maj dost pozadu. Dobrý video od Petra. 👍
Radek Kudrna
Radek Kudrna Před 3 měsíci
Proč stojí v Evropě o $1500 víc než US?
Tomas Symersky
Tomas Symersky Před 29 dny
V US jsou ceny udavane bez dane, u ns s dani a clem :)
Milhaus
Milhaus Před 3 měsíci
Je to moc pekny sony znacku mam rad dela dobre veci
TheDownloader86
TheDownloader86 Před 3 měsíci
O foťáku si nic nemyslím, celé video mi bylo líto těch gum na Tesle :( ... :D
Marek Tomovič
Marek Tomovič Před 3 měsíci
gumy jsou spotřební zboží zničí se a koupí se nové.....
karel barel
karel barel Před 3 měsíci
Hezky den pane Maro, chci vam vyjadrit velky respekt za upozorneni, ze nejste profesionalni filmar. Tohle je vec, s kterou se dnes moc lidi neobtezuje. Chtelo by to vice lidi s ferovym pristupem jako jste Vy. Diky moc a mnoho uspechu.
Petr Mára
Petr Mára Před 3 měsíci
Děkuji 🙏🏻
jazin zlaty
jazin zlaty Před 3 měsíci
Nejfascinující je na tom ta cena, dražší už to asi být nemohlo!
builder cz
builder cz Před 3 měsíci
Doporucujes furt iPad air??
David Eliáš
David Eliáš Před 3 měsíci
Si tak říkám, proč se s tím pracně dělat v 10bit (jó, ja uvidim krasný přechody barev atd) když ostatních třeba 98% lidí se na to bude stejně koukat s 8bit monitorem
Svět v hledáčku
Svět v hledáčku Před 3 měsíci
To není o zobrazení, ale o tom, že to zpracováváš. Více bitový materiál se lépe upravuje, protože v sobě nese více informací. A 10bit je spíše základ, než špička.
Pavel Dvořák - Cesty Čínou
Pavel Dvořák - Cesty Čínou Před 3 měsíci
Super video ako vždy. Odporúčam si pozrieť technicku recenziu od @gerald undone. Záplava veľmi veľmi technických testov a informácii.
Filip Fuchs POV
Filip Fuchs POV Před 3 měsíci
Koukám na ty komentáře pod statusem Vávry a to jsou fakt idioti. Když to člověk čte, tak ho uplně přepadají myšlenky kam se to ta naše společnost dostala. Asi je důležité si uvědomit, že to je jen pár zoufalců. Vávra je přesně ten typ člověka který si myslí, že co řekně musí být pravda a když si tím neni jistej udělá z toho obecnou větu a pak se vymlouvá že to myslel jinak. V jeho videích jsou samé protichůdné argumenty, jen aby mohl furt někoho očerňovat, přijde mi to ubohé.
Filip Fuchs POV
Filip Fuchs POV Před 3 měsíci
Co řikáš na to co o tobě a této recenzi napsal Dan Vávra na Facebooku??. Je toto placená spolupráce? Nikde jsme to neviděl napsaný.
Filip Fuchs POV
Filip Fuchs POV Před 3 měsíci
Petr Mára no jo no, to je klasickej Vávra a jeho pravdy.. Díky za odpověď.
Petr Mára
Petr Mára Před 3 měsíci
Reagoval jsem mu přímo na FB. Nejedná se o placenou spolupráci. Proto mě zajímali jeho zdroje
Huramobil [Petr Hudec]
Huramobil [Petr Hudec] Před 3 měsíci
Já na celém tomto videu nechápu jednu jedinou věc. Proč jsem tady neviděl žádné reálné ukázky toho, proč byl tento foťák stvořen. Low light, rolling-shutter, pasivní chlazení, jak funguje přepracovaný AF atd. Místo toho jen 5 minut mluvení o rozdílu 8 bit vs 10 bit, opět bez jediné ukázky, což každý, pro koho je tento foťák už stejně dávno ví.
Ondřej Dvořák
Ondřej Dvořák Před měsícem
@BLADE RUNNER Teď ještě, který Petr? 😀
Huramobil [Petr Hudec]
Huramobil [Petr Hudec] Před 3 měsíci
Petr Mára vy jste zjevně nepochopil, že informace o tom, že jsem měl dostat kameru před vámi poukazovala na fakt, že jsem povolaný se vyjádřit k tomu, jestli Sony za to nabídlo nebo nenabídlo peníze a naopak vám a Sony měla pomoci. OMG! Cizí názory dalších videomakerů jsou mi fuk a nemám potřebu je s váma rozebírat. To, že diskutuju pod vaším videem je to, že mě ten produkt zajímá a nenarazil jsem na jinou cz platformu, kde bych o tom diskutovat mohl a pochopitelně když jsem napsal názor, reakce mi nevadí. Spíš mi připadá trapné se uchylovat do roviny osobních útoků na ega atd. To dělají vždy jen lidé, kterým došly argumenty. Já se celou dobu bavil jen o kvalitě videa. Pěkný den
Petr Mára
Petr Mára Před 3 měsíci
@Huramobil [Petr Hudec] Petře, shrňme si to - jak zde, tak na FB v diskuzích píšete, že jste měl kameru dostat první a že toto video je fail. Předpokládám, že jste video chtěl natočit, ale nevyšlo to, mrzí mě to, ale podle reakcí nejste jediný "videomaker", který má problém s tím, že kamera nejdříve přistála u mě (i když jen na dva dny). Já s vaším hodnocením nemám problém, je to váš názor, ale vy jste tuhle diskuzi rozpoutal, já na ni pouze reaguji. Ať si diváci sami udělají názor, kdo se chová jako teenager. Neznám vaši práci a nemám potřebu ji hodnotit, ale nemůžete se divit, že zareaguji na váš komentář určený mně. Snad toto jako tečka a shrnutí bude stačit. Hezký den
Huramobil [Petr Hudec]
Huramobil [Petr Hudec] Před 3 měsíci
Petr Mára nebojte. Netrousím nikde nic a ani to nemám zapotřebí. Zastal jsem se vás na fb, protože si myslím, že je správné říct pravdu. Tzn, že za video, dle mého názoru, nikde na světě Sony nezaplatilo ani korunu a není fér, že vám to někdo vyčítá. Nevím, kde jste vzal to, že jsem řekl, že bych to natočil lépe. To jste teď spadl do stejné skupiny jako jsou ti, kteří o vás tvrdí, že jste zaplacený. Řekl jsem, co považuju za klíčové vlastnosti a že jste neukázal ani jednu, protože produktu nerozumíte. Protože se v tom světě nepohybujete a nevíte vůbec, čím je ten produkt zajímavý. A to není špatně. Já zas nerozumím tepelným čerpadlům. Stejně tak jsem řekl, že třeba Špetla nebo jakýkoli videomaker by video udělal nejspíš odpovídajícím způsobem. To znamená YT hantýrkou, ze zahraničí je Potato jet, Mckinnon, Sarah Dietschy, Matti Hapoja a další - ti dokážou udělat ten typ videa, který máte na mysli, aby lidé chtěli koupit produkt kvůli emocím a současně tomu produktu rozumí, protože si prošli celou kariérou tvůrce a umí natočit vizuelně i emočně pěkné video. Tady mi chyběla jak vizuelní, tak emoční stránka, právě z toho důvodu, že jste onen produkt nepochopil a že nejste videomaker. Nezlobte se, ale pro mě jste expert na Apple a tady máte můj plný respekt. Chápete filosofii Applu, dokážete lidem natlačit “mindset”, protože Applu rozumíte. U A7S III jste ten “mindset” a filosofii nepochopil a sám to moc dobře víte. Proto mou kritiku videa a konkrétních faktů na něm obracíte na osobní protiútok na moje ego, že o vás něco trousím a další podobné blbosti. A to mi připadá hodné úrovně teenagerů. Tím bych celou diskuzi uzavřel.
Petr Mára
Petr Mára Před 3 měsíci
Pokud to chápete dobře, tak asi zároveň víte, že cílová skupina si najde informace úplně jinde, zatímco představit produkt nové cílové skupině může být zajímavé. A představit ho netechnicky, ale spíše na základě emocí - co se člověku líbí a jak jej může začlenit do svého workflow. Je mi jasné, že z vašeho pohledu technických recenzí je toto špatně a respektuji to. Na druhou stranu tohle není hra, kterou hraji a ani nechci být v kategorii člověka, který dělá geek recenze pro geeky podle stále stejné šablony. Není to, co by mě bavilo, technické specifikace pro mě tak klíčové nejsou a ani moje publikum takové není (jsme zpět k původnímu důvodu). Nebojím se otestovat produkt ze své perspektivy, jen nemám potřebu trousit své poznámky u dalších tvůrců a vysvětlovat jim, jak to dělají špatně a jak já bych dané video udělal lépe. To je to ego, o kterém píšu. Mrzí mě, že jste produkt na test nedostal, ale tím, že všude (YT či FB) budete psát, že mé video je fail, situaci nezměníte a možná to říká více o vás, než o mně.
Lukáš Bíca
Lukáš Bíca Před 3 měsíci
Já osobně nerozumím tomu, proč Sony do kamery za 114000 nedalo 4K DCI, protože jak víme, není 4K jako 4K, a to co implementuje Sony je standard UHD, leč se mu z hlediska marketingu říká také 4K. Nicméně konkurence podporuje plné 4K DCI a profesionálové by to ocenili. Díkybohu za 10bit konečně, ale výstup z BMPCC4K/6K v BRAW je hezčí a úžasný na postprodukci (12bit). Sony mám fakt rád, ale hodně mi vadí to nedotahování věcí. Lowlight fakt není všechno:)
Petr Mára
Petr Mára Před 3 měsíci
Huramobil [Petr Hudec] Máte na mysli nakup v USA?
Lukáš Bíca
Lukáš Bíca Před 3 měsíci
Huramobil [Petr Hudec] To je nějaká reálná nabídka někde?:)
Svět v hledáčku
Svět v hledáčku Před 3 měsíci
@Huramobil [Petr Hudec] To je fajn, ale věřím, že číňan z einf to zvládne za 80.
Huramobil [Petr Hudec]
Huramobil [Petr Hudec] Před 3 měsíci
Špetla Film za 110k to mám i s dph a poštovným a 160GB CFE kartou.
Svět v hledáčku
Svět v hledáčku Před 3 měsíci
@Huramobil [Petr Hudec] Plus dph a clo pokud bych tam nejel a to fakt nechci. :D
Pavel Pližingr
Pavel Pližingr Před 4 měsíci
proč má hodinky na obou rukách? :D
Martinmkp
Martinmkp Před 4 měsíci
Nabízí se otázka, proč u tohoto a pod. koncipovaných kamer výrobci stále lpí na tvaru zrcadlovky a proč to nedají do těla klasické hand videokamery? Na druhou stranu je toto i super reportážní mašina a to díky citlivosti. 12 mega je pro účely nejen reportáže až až.
Svět v hledáčku
Svět v hledáčku Před 3 měsíci
Protože handky profesionálové nechtějí?
isarT
isarT Před 4 měsíci
a video spec camera without anamorphic with 9.4 million dots EVF 🤔 biggest comedy in 2020😉😉🤔
isarT
isarT Před 3 měsíci
@Daniel Čech dump
Daniel Čech
Daniel Čech Před 3 měsíci
isarT u can still get external monitor if you need it that much
isarT
isarT Před 3 měsíci
@Daniel Čech Lence doesn't support in this thing
Daniel Čech
Daniel Čech Před 3 měsíci
there is no anamorphic camera, just lens
Task One
Task One Před 4 měsíci
Cenim jak si zapalil teslu))
Akcelerace Videoblogy
Akcelerace Videoblogy Před 4 měsíci
Tak jsem se dočkal. Za posledních pět let jsem koupil 13 kamer A7S nebo A7R v různých generacích a teď už se těším na toto. Ani jsem netušil, ze už je na světě. 😉
Pepa Jodhe
Pepa Jodhe Před 4 měsíci
Díky za video. Super kousek, pro toho komu jde zaznamenat kvalitu, nejen informaci. 8k v Samsungu je naprosto nepoužitelné. Nedá se na to dívat, ani omylem - na ničem. VGA je proti tomu luxusní podíváníčko plné ostrých detailů. Ať se daří.
Petr Murmak
Petr Murmak Před 4 měsíci
Vřele doporučuju se podívat na csposts.info/cd/video/pK1vnX-dhnB2tM0 - řekne tam toho o tom foťáku/kameře daleko víc i než třeba samotné Sony. Včetně toho, že rychlá SDčka téměř každému budou stačit. A přesvědčil mne, že do něj půjdu. Notabene, když už mám několik objektivů pořízených pro A7III...
Toka
Toka Před 3 měsíci
Já čekal, až slevní A7 III loni během black friday, což se nestalo. Tak jsem si říkal, že novej model je za rohem, zlevní to pak. Trochu to trvalo, ale A7S III mě tak nadchnul, že na slevu kašlu a rovnou ho vemu. Vše co mi na A7 III vadilo tak tahle paráda napravuje. Jaký byste doporučil objektiv? Žádný specializovaný telemakro, pro začátek bych rád co nejvíce všestranný.
Zbynek Buchta
Zbynek Buchta Před 4 měsíci
Možná bude zajímavé porovnání s Z6.... cena/výkon
TheNo85307
TheNo85307 Před 4 měsíci
Omlouvám se, že to bude hodně off topic, ale přiznám se, že jsem tvá videa nesledoval. Ale už pár dní se od nich nemohu odtrhnout. Už jen díky tomu, jak skvěle se na ně dívá. A taky uvažuji o přechodu na iOS a ty jsi mi dokázal zodpovědět některé otázky, které mě dlouho trápily a tak nějak mě držely zpět. Děkuji, že díky tobě sáhnu po změně. A děkuji za vše, co pro nás fanoušky děláš.
Viktor M
Viktor M Před 4 měsíci
@TheNo85307 to je to, co mě na videích od PM baví nejvíc. V souvislosti s dějem mi v hlavě vyskakují otázky, který v zápětí jasně zodpovídá :)
TheNo85307
TheNo85307 Před 4 měsíci
@Petr Mára Já děkuji, že se stále najdou lidé jako ty. Bude to znít třeba divně, ale už dlouho mi videa na CSposts nedávala takový smysl, jako od tebe.
Petr Mára
Petr Mára Před 4 měsíci
Díky! 🙏🏻
LetsGetMarked
LetsGetMarked Před 4 měsíci
Petre. To vepredu neni dioda ale kamera pro white balance. Nesviti to.
LetsGetMarked
LetsGetMarked Před 4 měsíci
Pokud jde o samotne 4k.. tak EOS R6 ma lepsi 4k diky oversamplingu z 5k.
LetsGetMarked
LetsGetMarked Před 4 měsíci
Josef Houštěk uz nekolik youtuberu porovnavalo s R5/6. R6 ma daleko lepsi 4k. Coz dava smysl kdyz je to oversample z 5k.
Josef Houštěk
Josef Houštěk Před 4 měsíci
Mohu se zeptat z jakých zdrojů čerpáte? 6 hodin po oficiálním uvedení je to dost silné tvrzení 😁
Daniel Štěrba
Daniel Štěrba Před 4 měsíci
Video vlastne o nicem, prazdne tlachani. No nektere slovni obraty a vysvetlovani napr “big pixel” jsou fakt usmevne. Petr zrejme vysledoval, ze nema smysl to s pripravou prehanet a tento typ videa udela stejny efekt jako video, kde by s pripravou musel travit daleko vice casu.
SteveSoon
SteveSoon Před 3 měsíci
@TheOliverCZ proč musíš být tak toxic xd
TheOliverCZ
TheOliverCZ Před 3 měsíci
Petr Mára Tak o to je to mozna smutnejsi, ze neni placene. Protoze to video ma opravdu bliz k placene propagaci, nez k dobre recenzi ...
Petr Mára
Petr Mára Před 3 měsíci
TheOliverCZ Dobrý den, video není placené, jak jsem vysvětlil tady i na FB u Daniela Vávry, který tuto pomluvu rozšířil. Videa si střihám i točím z větší části sám. Hezký den
SteveSoon
SteveSoon Před 3 měsíci
@Daniel Lehotský to je fakt :D nemá to zrcadlo na hledáček, sorry xd
Svět v hledáčku
Svět v hledáčku Před 3 měsíci
@TheOliverCZ Zatím to mají spolupracovníci Sony
HeJKáLeK
HeJKáLeK Před 4 měsíci
Super video :) jen pro normálního člověka na dovolenou a na jen tak natáčení zbytečné :) Jen mě překvapuje že 10-bit umí i dron a má už dávno i H.265 :) Docela mě to překvapilo že to dřívější neměli :-O
Svět v hledáčku
Svět v hledáčku Před 4 měsíci
H265 je na zpracování peklo. Není to žádná výhra
Jiri Fikejz
Jiri Fikejz Před 4 měsíci
Je to super, asi nejlepsi vec pro low light, mensi rolling shutter. Cena je vysoko, ale dalo se s tim pocitat.
Filip Fuchs POV
Filip Fuchs POV Před 4 měsíci
Když to někdo myslí vážně, tak je to asi boží. Chtěl bych tento kousek, na druhou stranu 99 procent lidí nepozná jestli točíš na A6400 za 25k nebo na A7SIII za 115k. Furt je to o tom tvůrci a jsou lidi, kteří natočí lepší videa na iPhone 6S, než někdo kdo to neumí využít a koupí si tělo za 115k. Ale vypadá moc pěkně a doufám, že třeba Honza Březina udělá recenzi na focení :)
dwxaj
dwxaj Před 3 měsíci
Pokud to někdo myslí vážně, může si koupit i C200 a řada lidí to na výstupu nepozná... Jde pak hlavně o to, jak se ti s tím jako tvůrci pracuje a na tom ten rozdíl určitě uvidíš :)
Ondřej Koubek
Ondřej Koubek Před 3 měsíci
Martin Dobeš sony a6100
Martin Dobeš
Martin Dobeš Před 4 měsíci
Co by si mě doporučil na začátek na fotky? .)) mám iphone 11 pro, fotky fotím slušné, chci se posunout dál..
Václav Berný
Václav Berný Před 4 měsíci
5:15 o tom je celá Sková řada, to S v názvu znamená sensitivity mastered. Rko zase znamená resolution.
Václav Berný
Václav Berný Před 4 měsíci
@ILSEK to jenom přidali další slovo, co se hodí marketingově.
ILSEK
ILSEK Před 4 měsíci
už neznamena, změnilo se to na supreme/superior
Jan Pochylý
Jan Pochylý Před 4 měsíci
Zdravím Petře, stroj je to určitě výborný, ale půjde na youtube vidět kvalita výstupu z této kamery, vzhledem k youtube kompresi? Nevíte, zda se tu dá nahrávat záznam rovnou na SSD připojené přes USB-C?
Petr Mára
Petr Mára Před 3 měsíci
Mrkněte na video o iPadOS 14. To bylo točeno na A7S III
Petr Mára
Petr Mára Před 3 měsíci
Mrkněte na video o iPadOS 14. To bylo točeno na A7S III
FUTURE
FUTURE Před 3 měsíci
Na USB-C disky nahrávat nemůžete, jak by jinak Sony prodávalo svoje "hightech" SD karty za 10k? Rozdíl ve kvalitě na youtube poznáte, hlavně v tom, že neuvidíte banding, a ve vyšších ISO nebude takový šum. Laicky se dá říct, že video ze dne rozdíl drtivá většina diváků na CSposts nepozná.
KubisYT
KubisYT Před 4 měsíci
9:59, respekt
Petr Mára
Petr Mára Před 3 měsíci
Dobrý den, děkuji za reakci a omluvu. Také tomu moc nerozumím 🤷🏼‍♂️
Oda Kojinho
Oda Kojinho Před 3 měsíci
@Petr Mára Dobrý den, Petře. Omlouvám se za zveřejnění zřejmě nepravdivé informace. Měl jsem za to, že tak mediálně známá osobnost by si nedovolila veřejně publikovat neověřenou informaci na osobním fb účtu. Doufám, že se Vám alespoň veřejně omluví. Hezký večer.
Petr Mára
Petr Mára Před 3 měsíci
Oda Kojinho Dobrý den, mohu poprosit o zdroj této informace? Děkuji
Oda Kojinho
Oda Kojinho Před 4 měsíci
Tak když dostal od SONY 100k, tak ho drobný z CSposts asi nezajímají.
PS3ojKar🔝🔝🔝
PS3ojKar🔝🔝🔝 Před 4 měsíci
🔝🔝🔝
Varacek
Varacek Před 4 měsíci
No dohaje...114 tis. fuuuu
Ondřej Lopatka
Ondřej Lopatka Před 4 měsíci
Varacek já že: aha kamera dobrý... Petr: cena by měla být asi 114 tisíc... Já: 🤯😵😂 tak to je jinde
Derkolik
Derkolik Před 4 měsíci
Super video Petře👍 Chtěl bych si koupit Canon 2000D, jsem začátečník a byl by to můj foťák📷 Je to dobrá volba???
Jiří Valenta
Jiří Valenta Před 4 měsíci
Kup si starší 50d, 60d uděláš líp...
Petr Mára
Petr Mára Před 4 měsíci
Děkuji Sony za zapůjčení Sony A7S III, více o kameře se dozvíte na link.pmara.cz/A7SIII_detail Video o iPadOS 14 bylo natočeno na A7S III - csposts.info/cd/video/2NWtlI6CimpmldU Záběry z kamery ke stažení (H.264, H.264 & slow motion 4K120FPS) link.pmara.cz/A7SIII_soubory
FUTURE
FUTURE Před 3 měsíci
@Petr Mára V tom rozdíl taky nevidím. Navíc recenzovat produkty, které sám prodávám, je sám o sobě konflikt zájmů (viděl jsem spoustu tamních recenzí a sám bych ke spoustě produktů byl kritičtější). A to ještě neberu v potaz promo vlastního kanálu tady v komentářích, bez přínosu nových informací do diskuse.
builder cz
builder cz Před 3 měsíci
Doporucujes furt iPad Air?? Uděláš reupload na ipad air
Petr Mára
Petr Mára Před 3 měsíci
Mě jen zajímalo, jak to formulujete a jak u ostatních videí poznáte zmíněnou “Prasárnu”. Děkuji za dovysvetlění
Huramobil [Petr Hudec]
Huramobil [Petr Hudec] Před 3 měsíci
Petr Mára ne. Poplatek není za recenzi. Poplatek je za vydání videa mimo publikační kalendář a primárně slouží k tomu, abych odradil desítky čínských agentů aliexpressu a bangood, kteří mi denně píšou. To, že mám eshop je irelevantní. Dost často recenzuji produkty, které ani neprodáváme a dost často ani nelinkuju na eshop a dost často nemusím čekat na PR vzorky a jednoduše si je vezmu ze skladu. A dost často jsem dal našim produkťákům po zrecenzování pokyn, ať produkt vyřadí z nabídky. Kanál dělá eshopu vizibilitu, zlepšuje mu SEO a díky tomu máme násobně levnější náklady na ppc, protože traffic přichází z organicu - tím pádem “vydělávám” nepřímo vlastně skrz ušetření enormních nákladů na ppc. Eshop existoval dávno před YT a stačí si všimnout, že často odkazuju na recenzovaný produkt i do Alzy, aspoň logicky s affilem. Pokud se jedná o čistě placenou spolupráci, je to ve videu zmíněno. Stačí si pustit každou neděli v 18:00 pořad Huránews, kde vždy v úvodu říkám, že toto video sponzoruje značka Niceboy a zpravodajství pojednává primárně o výrobcích mobilů s nikdy ne o Niceboy. Za mě tedy čistý stůl. Prasárnu spatřuji v tom udělat video, které má v nazvu třeba jediná recenze, kterou potřebujete vidět, a přitom je to celé PR video bez jakéhokoli reálného zhodnocení produktu, zmínění i jeho nevýhod atd. Chápu, že má na to každý jiný úhel pohledu, ať si každý tvoří jak chce, je to svobodná volba každého a veřejná platforma se spoustou místa, mě se jen nelíbí degradování onoho pojmu “recenze”. Spatřuji totiž velký rozdíl mezi slovy “recenze” a “představení produktu” - a dost lidí si tyto typy videí plete. Zatímco za “představení produktu” je asi ok vzít peníze - produkt se představuje, ukazují se výhody, KSP výrobce a každý to asi i očekává, recenze má být nezávislé hodnocení se všemi výhodami a nevýhodami produktu, tzn co možná nejobjektivnější. Více o definici recenze pojednává třeba wiki. Každopádně, pro dnešek s diskuzí končím pod všemi vlákny. Ono by to stejně nikam nevedlo. Musím jít natočit placený Huránews na neděli, jinak to zas budu točit o víkendu. Pěkný víkend a díky za pokec.
Petr Mára
Petr Mára Před 3 měsíci
Petře, ten poplatek $1000 za recenzi z ní u vás nedělá “největší prasárnu”, jak píšete? Jenom abych pochopil ten rozdíl. Plus neprovozujete vlastní web/e-shop s produkty, které recenzujete?
Eduard Pitka
Eduard Pitka Před 4 měsíci
Zrovna jsem se díval na ofiko představení a přišla mi notifikace, že Petr Mára vydal video ohledně A7S III, to byl nobrainer, hnedka klik k tobě. :D
MateXfn_
MateXfn_ Před 4 měsíci
První opět ❤️
Maxi Gabriel
Maxi Gabriel Před 4 měsíci
Ja chci taky....
Pavel Mráz
Pavel Mráz Před 4 měsíci
🤮
BTS (방탄소년단) 'Life Goes On' Official MV
3:51
Videorecenze: První rok se Sony A7III
08:46
TOP5 VĚCÍ Z ALLIEXPRESU NA VANDR OD PAKA
11:06
Průvodce SONY full frame bezzrcátek
48:48
Jan Tichy Photography
zhlédnutí 1,6K
BTS (방탄소년단) 'Life Goes On' Official MV
3:51
Joe Rogan Experience #1552 - Matthew McConaughey
1:51:55
Apple iPhone 12 Mini Recenze: Malý prcek s velkým srdcem!
10:20
I Almost Learned To Fly A Jetpack
6:07
Tom Scott
zhlédnutí 698K
LIGHTSABER vs BANK VAULT ($30,000 GIVEAWAY)
10:28
Hacksmith Industries
zhlédnutí 5M