Sdíleným elektroskútrem po Praze - BeRider [4K]

  zhlédnutí 29,728

Petr Mára

Před rokem

BeRider je v Praze! 15 minut za zdarma na první jízdu!
Více na www.be-rider.com/
🔥 Odběr kanálu
csposts.info/flow/SgFxc7dM_mjQIC0zxn1zqw
☝🏼 Doporučené aplikace, služby a gadgety, které používám, včetně slev ☝🏼
👉🏼 kit.co/petrmara 👈🏼
Kamera a střih: kouzelník 🙏🏻 Marek Niessner
👉🏼 marek_niessner 👈🏼
👉🏼 marekniessner.com 👈🏼
Odebírej můj newsletter
👉🏼 www.petrmara.com/#newsletter 👈🏼
Více:
petrmara
petrmara.page
Ask.fm/petr_mara
petrmara
petrmara.com
Hudba: baoj - Sometime
👉🏼 soundcloud.com/baoj/sometime 👈🏼

Komentáře
Filip Fadrhons
Filip Fadrhons Před 5 měsíci
60 MINUT ZDARMA ? Použij kód - A9Ys8v4zw3 🤩
Ludvik Spilka
Ludvik Spilka Před 7 měsíci
Jakmile mi to nebude stát pravidelně před domem, tak mi to smysl teda nedává. A jak se koukám na mapu berideru, tak i kdyby zahuštění bylo 10x větší, tak se toho nedosáhne ani vzdáleně. Brát si taxi nebo dojet na místo mhd je nesmysl. Pro zábavu ok. Mimochodem tohle je i problém všech koloběžek atd., jejichž provozovatelé službu propagují jako alternativu k hromadné nebo vlastní přepravě. No tak to ani náhodou.
Mirek Hubáček
Mirek Hubáček Před 8 měsíci
Škoda jenom, že elektromobilita je pořád v podstatě v plenkách. V současné chvíli pořídit si kvalitní e-skútr nebo elektromobil pro většinu lidí je bohužel mimo jejich finanční možnosti plus panuje samozřejmě jakási skepse z něčeho nového vůči elektrickému pohonu ve srovnání se ,,zajetým,,, benzínem a naftou.
Petr S.
Petr S. Před rokem
Doprava na vzdalenost, kterou chodim pesky ve meste s jednou z nejlepsich MHD. 🤔
MrDarkkiller122
MrDarkkiller122 Před rokem
Kdyby chtěl někdo 15 min free jízdy navíc, tak tady je můj referral (zadat do appky při registraci): grqOOK7oxh
Ewonel
Ewonel Před rokem
Neparkujte tak, aby tam mohlo parkovat auto? Nebo jak to presne bylo... Skutr stejně jako motorka může stát tam, kde může stát auto. Pokud to má ušetřit místo, tak jedině na chodníku.
Filip Nowak
Filip Nowak Před rokem
A kolik to stojí? To vůbec nezaznělo?
Standa Černý
Standa Černý Před rokem
Dnes vyzkoušeno a naprostá paráda. Jednoduché přihlášení, jízda a vše okolo. Za mě pecka! 🙂
Michael Snow
Michael Snow Před rokem
A uděláte "recenze" i na další půjčovny? Tohle nemá se sdílenou ekonomikou nic společného...
Martin Šnobr
Martin Šnobr Před rokem
Za mě super služba, skvělý nápad jak odlehčit automobilovou dopravu v Praze a urychlit pohyb po městě. Jediný problém vidím v tom, že je zatím zóna celkem malá a skútrů je doopravdy málo.
Martin Klima
Martin Klima Před rokem
Tohle video mi připomělo super reklamu na mobile.de s Davidem Hasselhoffem. :-) csposts.info/cd/video/zKix1GyHp6Wgpa8
m m
m m Před rokem
Když zadáte během registrace kód 75A0CXeFQJ získáte po registraci 30 minut jízdy na skůtru zdarma! 😲😲
Products Explorer
Products Explorer Před rokem
wao, pekne rasties, drzim palce.
Filip Fadrhons
Filip Fadrhons Před rokem
KÓD PRO 30 minut ZDARMA: A9Ys8v4zw3 🤩 Jinak super video, už jezdím 😊
martincercanycz
martincercanycz Před rokem
BeRider super, re.volt taky a často se hodí i anytime (pokud je dobrá dopravní situace nebo za deště/v zimě). Tam je výhoda že to stojí stejně jako skůtr a je to pro 4 lidi. Ve 4 lidech bez lítačky už mnohdy výhodnější než MHD.
Desperoro
Desperoro Před rokem
Já obecně preferuji vlastní věci. Vlastní koloběžku, vlastní skútr. Na sdílené dopravě je fajn, že se nemusím o to bát, můžu kombinovat (třeba s metrem, vlakem) a třeba v případě koloběžek je nemusím tahat do obchodů a podniků. Nicméně zatím narážím na pár úskalí: Nespolehlivost. Mám okřídlené pravidlo, že na každé cestě je nejdůležitější cesta zpátky (Zpátky domů se dostat potřebujete, tam je to věc osobní volby). A pokud bych měl pro cestu zpátky měl být závislý na sdílené službě a vylezu např. z kina a zjistím, že kilometry okolo žádné vozítko není, je to velmi nepříjemné (toto se mi děje s rekoly). A ještě horší je, když k té věci musíte dojít a zjistíte, že nějak nefunguje. Zatím prostě nedokážu svůj čas sdíleným službám svěřit se 100% důvěrou. Cena: Buďme upřímní, ty elektrosdílené věci jsou drahé. Často i v porovnání s autem, uberem o MHD nemluvě. Předplatné mají jen rekola a ta už nemají roční verzi. Nevím jak funguje ten businessmodel, ale tuším, že Bird ve Varšavě už předplatné umožňuje. Bez předplatného budou tyhle hračky jen zpestření, nikdy adekvátní druh dopravy.
EarthMiner
EarthMiner Před rokem
Pro mě ideální přibližovadlo, když je mojí výchozí pozicí Praha 1 a jedu někam 3-5 kilometrů. I v dešti to překvapivě dobře drží na silnici a je vidět, že je za službou tým lidí, který se o skútry dobře stará. V případě nákupu některého z tarifů se dostaneme na 3,33 Kč za minutu a to už je podle mě k MHD naprosto konkurenceschopné, protože zatímco cesta z Opletalovy do Roháčovy by přes MHD trvala i s chůzí na zastávku kolem 20 minut, na skútru jsem tam door to door za 10.
Jakub Pohl
Jakub Pohl Před rokem
Mě se osobně hodně libí jako přibližovadlo boosted do auta. Docela nad ním uvažuji.
Michal Skala
Michal Skala Před rokem
Kód pro vašich 15 minut zdarma: Rgn4if6JrD
Viktor Benes
Viktor Benes Před rokem
Služba je to dobrá a pro Prahu se vyplatí zejména z důvodu kopcovitého terénu, který na kolech a koloběžkách (i elektrických) není tak příjemný. Studuji dopravu a zároveň v Praze v takové oblasti pracuji a tyto sdílené služby pomáhají určitým směrem řešit mikromobilitu, ale mají i svá úskalí. Na toto téma mohu mluvit opravdu dlouho :-D Nicméně ve videu podle mě zaznělo pár nepřesností nebo to video na mě tak působilo - jedná se mi o vaše zdůraznění, že na skútru se musí dodržovat pravidla silničního provozu a na mě to působilo tak, že právě na koloběžkách a kolech ne. Opak je pravdou - zákon jasně definuje, že po chodníku / přechodu pro chodce se pochybují pouze chodci a lidé, kteří kolo / koloběžku vedou - nikoli, že na ní jedou. Bohužel toto lidé nerespektují, protože se bojí jezdit po silnici, kde ohrožují chodce. Tomuto chování já nerozumím. Dalším problémem je, že určité sdílené služby využívají zejména turisté a ti neznají ani naše pravidla a ani pravidla sdílených služeb nebo jim jsou jedno - prostě je nedodržují a bohužel to pak vypadá, jak vypadá.
Dzoukyyy89
Dzoukyyy89 Před rokem
Podle mě je to skvělá záležitost tak jako sdílené koloběžky a auta. Nicméně český národ se brání pokroku a dost úspěšně tyhle vymoženosti bojkotuje. :(
Vašek Pasák
Vašek Pasák Před rokem
Ten formát videa 👍👍👍. Konečně můžu koukat na Xku, na celou obrazovku bez rámečků a vidím celý obraz. Skvělý
Jiri Mach
Jiri Mach Před rokem
Dobrý příspěvek, zajímavá služba. Chybí mi informace, jestli za natočení videa dostal Petr nějakou odměnu, tj. zda se jedná o placenou propagaci.
David Měřínský
David Měřínský Před rokem
Já se bojim poslat fotku občanky řidičáku a platební karty
Rostislav Hruška
Rostislav Hruška Před rokem
Tady je kod na ZDARMA 15min jizdy: RAYeq4eOnS
Rostislav Hruška
Rostislav Hruška Před rokem
Prekvapive dobre brzdi, 2 chlapi dohromady 190kg jizda v pohode, jak doplnuji sitky ted nevim, ale ja mel smulu, sitky dosly. 5Kc za minutu je ulet. jako atrakce ok, ale buro za minutu to vyrazuje z casteho pouzivani, do sekce "kolotoc, matejska". 0,80 a pocitam s tim pro dopravu, protoze je to fakt pouzitelne, ale pri stavajici cene je to spis atrakce pro zvedave nadsence.
David Beška
David Beška Před rokem
Rastislav Hruška v balicku za 3,3Kč. To uz je lepsi?
Jeremy Jinglebell
Jeremy Jinglebell Před rokem
Ahoj Petře, už jsem od tebe pár videí viděl a musím ti napsat jednu věc, která mě tady hrozně vadila. Za prvé pochválim. Téma se mi hrozně líbí i to o čem mluvíš, i ve tvých ostatních docela příjemně vyniká. Mám elektro věci rád i když si řeba tak nemysklím že se musejí za každou cenu protlačovat ale miluju tichej zvuk elektromotoru. Ale teď trochu kritiky. V žádným z předchozích viudeí mi to uši nervalo. Ale dneska tady u toho videa. Prosímtě, než začneš točit, zhluboka se nadechni, rozdýchej se, a NEMLUV tak rychle. Některý věty slova polykáš. Drmolíš to tak pčříšerně rychle, že to vypadá, jak kdybys byl pod vlivem alkoholu. tatatatatata Jako kdyby ses nemohl dočkat až to z tebe vypadne ta věta a urychlil jsi to tentokrát na neúnosnou mez, že se tohle video fakt nedalo uposlouchat aby se mi nedělalo špatně a nebolely mě uši. A to jsem na takový drobnější drmolení a uspěchávání u tebe z videí docela zvyklý a nikde mi to tak nepřišlo strašný jako tady. Jo a taky se mi hrozně líbil ten díl jak jsi mluvil s tím pánem jak mu vyrostla firma a o dřevních dobách který pamatuju. Tak tím jsem kritiku vyvážil i pozitivama a jdu si spravit chuť nějakým videem, kde se tolik nedrmolí :-)
Jaroslav Velíšek
Jaroslav Velíšek Před rokem
A ta služba je zdarma nebo jsem cenu přeslechl?
David Beška
David Beška Před rokem
Jaroslav Velíšek v balicku od 3,3 za minutu
Dalibor Čečotka
Dalibor Čečotka Před rokem
Pro lidi co nemaji motorku/skutr asi super. Za predpokladu, ze s tim nejedou jako s autem (stani v kolone).
Pavel Mikulastik
Pavel Mikulastik Před rokem
Vyzkoušel ve dvou a zcela v pohodě. Je to takové zpestření dopravy
Na.Guru
Na.Guru Před rokem
Zdravím Petře, jste pořád na carnivore diet? Na zahraniční YTB scéně tento způsob stravování nabírá na popularitě a přece jenom, vy jste tak trochu jeho průkopníkem u nás. Chtělo by to nějaký nový video na toto téma.
Petr Boček
Petr Boček Před rokem
Neustále Sdíleným skůtrem? vždyť je to regulérní pronájem :D
Michael Snow
Michael Snow Před rokem
@Martin Šnobr tak to je super, že je tím zaplevelená celá Praha a neplatí nic za zábor....
Martin Šnobr
Martin Šnobr Před rokem
No a... to je jedno, každopádně ta služba nabízí něco jiného než půjčovny, protože si je člověk může půjčit kdekoliv a doject kamkoliv do zóny, vše proběhne přes smartphone, nemusí řešit dlouhý vyřizování, smlouvy atd.
Peter Hanak
Peter Hanak Před rokem
budeme ako číne
LukasCZ
LukasCZ Před rokem
Mně všechny tyhle sdílené dopravní prostředky nedávají po Praze smysl vůbec, jenom to pak zase zabírá místo na ulicích. MHD máme myslím na VELMI dobré úrovni a pohodlně se dostanete všude kam potřebujete. To se netýká jenom Prahy ale všech větších měst. Před lety jsem byl v Mnichově, u metra na okraji města parkovací dům. Po celodenním parkingu jsem platil 1 euro, když jsem prokázal, že jsem si koupil lístek na MHD. Takhle by to mělo vypadat. Já mám v kufru auta skládací elektrokolo, super věc když potřebujete jenom rychle někam popojet. Kraviny typu elektrokoloběžky jsou akorát atrakce pro ožralé turisty.
LukasCZ
LukasCZ Před rokem
@David Beška To je bohužel nutné zlo :-). Zase lepší než se nechat zabít někde na skůtru :-).
David Beška
David Beška Před rokem
LukasCZ metroc je super kdyz je po ruce. Zkousel jste nekdy autobus treba v lete? To mi uz tolik super neprijde:(
Tomas Konopac
Tomas Konopac Před rokem
Jezdím MHD netuším proč bych měl platit víc za horší formu dopravy . Pokud motorku tak vlastní a jezdím tam kde není MHD tudíž v Praze by se tyto formy měli zakázat všude to překáží jezdí na tom opilí cizinci a nemá to pro denní užití význam je na tom zima a je to nebezpečné pro osádku i okolí . Pokud jde o auta tak ok jsem pro udělat pěší zóny , ale před tím je potřeba dodělat podzemní parkoviště a návaznost dopravy . Tak že doporučuji přestat blbnout v městě s MHD a zákaz těchto nesmyslů. Pokud město MHD nemá tak proti tomu nic nemám .
Jarka Mayerova
Jarka Mayerova Před rokem
Super! Neco podobneho jsem videla v berline. Ja jezdim na skutru uz 16 let a nedam na to dopustit, je to nejrychlejsi zpusob dopravy a nikdy se mi nestalo, ze bych nemohla zaparkovat.
Branislav Loj
Branislav Loj Před rokem
jeden argument ako elektromobili skutre a ine hracky na elektriku zlepsia nase zivotne prostredie ? :D... hadam si niekto nemysli ze ked bude mat elektromobil ze tym pomaha planete ? ...ci hej? ...tak ak si to mysli nech mi povie z coho ten elektromobil ziskava energiu ?...zo vzduchu ? ...ci nebodaj z obnovitelnych zdrojov ...ved uz dnes sa vie ze Nemecko sa snazilo o vymenu elektrarni ci jadrovych alebo uholnych za elektrarne ktore vyrabaju elektriku z obnovitelnych zdrojov a bolo to jedno velke fopa :D ...toto vsetko okolo elektromobilov ma len jeden ciel ...zabranit ekonomickej krize ..ale ta tak ci tak pride lebo ludia na nakup elektromobilov nemaju peniaze a ked zakazu spalovacie motory ludia nebudu jazdit budu chodit peso a tym padom sa nebudu kupovat pohonne hmoty a ekonomika sa aj tak zruti ....takze rozpravat ze elektromobili pomahaju nasemu prostrediu a planete je cista somarina ...skor by som povedal ze su viac skodlive ako spalovacie motory ...lebo tazba lithia a likvidacia baterii ktore nevydrzia vecne v automobile viac zneicistuju prirodu ....ale pan Mara ma dobre zaplatene tak musi propagovat elektromobili ...na prirodu sa vysrat :D
alessio12326
alessio12326 Před rokem
Mě dává smysl moje Honda pcx 125
Richard Sándor
Richard Sándor Před rokem
pochválil si sa, na, pamlsek :D
Ardno!
Ardno! Před rokem
Komu to dává smysl? :D
Vratislav Harabiš
Vratislav Harabiš Před rokem
Super věc, jen mi trošku vadí v úvodu, že služba BeRider nám umožní sdílet elektrické skůtry. Neumožní nám to sdílet, ale půjčit si a využívat jejich elektrické skůtry, který můžu sdílet s jedním spolucestujícím.
Vratislav Čermák
Vratislav Čermák Před rokem
Druhou alternativou skútrů jsou Revolt.city, mně se líbí o něco více, než ta podivná zelená. Byly tu o trochu dříve, mají kromě skútru i větší (ne nutně výkonnější) motorky a pidi autíčka.
Martin Kubrycht
Martin Kubrycht Před rokem
Už sem to zkoušel :) je to pecka
Dominik Žižka
Dominik Žižka Před rokem
Jaký má motorka dojezd? To opravdu vydrží celý den bez nabití?
David Beška
David Beška Před rokem
Dominik Žižka dojezd 70km. Po dosazeni limitu 20% baterie se sama odstavi a zmizi z mapy. A samozrejme na ni nikdo nejezdi cely den nonstop:)
Renatka Hlaváčková
Renatka Hlaváčková Před rokem
Prostě mi to nedá, po dlouhé době jsem začala sledovat vaše video a po pár minutách končím. Vaše dikce a výslovnost mi prostě trhá uši. Např. slovo služba, které používáte v prvních větách několikrát úplně spolknete a člověk si ho musí vlastně domyslet. Jste profesionál a to i slova, doporučuji na přednesu zapracovat. Mohl by jste být skoro dokonalý, kdyby jste některá slova "nepolykal".
Renatka Hlaváčková
Renatka Hlaváčková Před rokem
@pemailv máte pravdu, děkuji za upozornění :-)
Michal Kiss
Michal Kiss Před rokem
Koloběžky také nepatří na chodník.
Jirka Holas
Jirka Holas Před rokem
Zajímavá služba principem připomínající rekola a v některých případech může jít i o efektivní způsob dopravy.
Dan Nguyen
Dan Nguyen Před rokem
Tenhle koncept je velice super ale néé pro lidi, kteří nemají cit na čtyřech kolech natož na dvou. Na motorce/skútru je mnohem víc aspektů, který musí řidič vnímat a dávat si mnohem větší pozor, než u auta kde vás chrání alespoň kusy plechu. Většina lidí v autech neumí řídit, jsou nepozorní, neumí odhadnout jak jsou široký, přehlížejí motorkáře, nevěnují se řízení a neumí ani pořádně pravidla silničního provozu. A když pak takový lidi sednou za motorku/skútr tak to nedopadá dobře. Ani neví jakou brzdu mají správně použít při brzdění. Ale cenim na tomhle videu, že Petr nejen představil tuhle službu lidem co ho sledují ale naučil je jak to mají alespoň zaparkovat.
Roman Štec
Roman Štec Před rokem
Populace stárne a pro nás, co už na mládí můžeme jenom vzpomínat, tohle (stejně jako koloběžky a kola) není. Za každého počasí funguje auto, bohužel (bohu dík, že zatím po městě jezdit smí). A jen malá poznámka k hromadné dopravě: moknout a/nebo mrznout hodinu na zastávce MHD, protože spoj v noci a o víkendech častěji nejezdí, není možnost, ale TREST.
Tomáš Jančík
Tomáš Jančík Před rokem
Ahoj, kedy bude sľúbené predstavenie Boosted Rev? Je to zaujímavý produkt...
Inspiron
Inspiron Před rokem
Asi budu nadále jezdit po městě mou motorkou s obsahem 700 cm3 a laděným výfukem. Jsem zvědavý na úrazy. I když je venku 30 °C, tak jedu do města v kůži. Radši budu trochu opocený, než abych se odřel. Tato služba umocní v motorkářské komunitě mínění uživatelích skútru, že jsou to sedláci a neřízené střely. Sedláci, protože jezdí v krátkém triku, kalhotách a žabkách. Odřeniny kolen, holení, nártů a prstů na noze nejsou nic příjemného i v malé rychlosti. Zvláště, když se noha dostane při pádu mezi silnici a skútr. Neřízenou střelou se stane řidič skútru, když se bez pudu sebezáchovy někde proplétá mezi auty a bezmyšlenkovitě se cpe.
Inspiron
Inspiron Před rokem
Jediná výhoda elektroskútru je, že vám po pádu rozpálený výfuk neudělá cejch, pokud ležíte pod motorkou.
Martin Cizek
Martin Cizek Před rokem
Co se tyče konkrétně Prahy,tak tam to až takový smysl nedává z důvodu metra,takže úspora času zanedbatelná a navíc to tak neprovetra peněženku,nehledě na to,ze metro v rámci počtu přepravovaných je ekołogictejsi👍
Martin Lučan
Martin Lučan Před rokem
Bydlím v Barcelone, mame tady hodne služeb a dobre pokryti skútry. Je to 100x lepsi nez nejake sdílené kolobezky. Jedine podporuju. Kolobezky akorat delaji bordel, motorky jsou efektivní, vzdy v dobrém stavu, uveze i nákup a 2 osnovy najednou. Držím palce v Praze berider.
Martin Lučan
Martin Lučan Před rokem
@AA Ondrejovsky zalezi sluzba od sluzby. Ja vetsinou kupuju balicek, kde jsou minuty zdarma. Konecna cena je cca 4,5 - 5kč/min. Obcas jsou skutry i s další slevou, kde je třeba cena 25kč, když jede více než 10 min. atd. Pokrytí je super, a dá se parkovat na chodníku, pokud tam zbývá více než 6 metrů od zdi.
Sobicecek
Sobicecek Před rokem
Za mě super. Hlavně v přeplněné Praze. Chceš 15 minut zdarma?Použij při registraci kód xa4vK2MfYH a jen jezdi.
Kuzin1000
Kuzin1000 Před rokem
Oceňuji, že na to jak jsou v Praze “dlouho” zvládli pokrýt i širší Prahu a ne jen blízké okolí centra. Jinak jako motorkář fandím....Jen je třeba počítat v celém konceptu,že v našich podmínkách pro většinu spíše sezonní záležitost.
Peter S
Peter S Před rokem
super privital by som aj na SK
Milan Nosek
Milan Nosek Před rokem
Nevím, kolikrát jste Petře jel, ale elektroskútr jede po rovině 65 Km/hod. Jinak nežli test, spíše placená reklama na BeRider, nu proč ne.
Lyee
Lyee Před rokem
placená reklama která do příštích let dává smysl
Jan Petráček
Jan Petráček Před rokem
Super služba taky uz jsem nad tim přemýšlel jako lokální přepravu. Trošku me pobavila reakce moji dcery kdyz jsem koukal na video. : Tenhle chlap je fajn. A on bydlí v praze ? A vážně existuje ? A na které zastávce bydlí? A nakonec usoudila že skútr je super. Petře nikdy jsem nevěřil, že Vaší "tech" tvorbou zaujmete i 5ti letou dceru :)
Tomáš Křičenský
Tomáš Křičenský Před rokem
Za mě pěkná služba! Dopravím se vlakem do Prahy, půjčim si skůtr, zajezdím si, kouknu se kam potřebuju, neřeším placené parkování, nebo kam šoupnu auto a pak si zase vlakem odjedu. Pro návštěvu Prahy je to podle mě zajímavá možnost jak se dostat kam chci a nečekat na socku. Druhej příklad by mohl bej. Bydlím v Praze, jezdím do práce. Ranní doprava je šílená tak si půjčím skůtr a ulehčí mi to život. Kdyby takhle přemejšlelo víc lidí tak by se ta doprava podle mě aspoň trochu zlepšila, ale když to tady čtu tak nevim....někdo tu řeší rychlost. Když nebudu jezdit po spojkách atd. Tak mi v centru města a okolí těch 50 musí stačit! No a pak ta cena. To je další věc...
Michal Eminger
Michal Eminger Před rokem
@Lucky Slevin Však právě proto je tu řeč o elektro skútrech, které kolony neprodlužují, no ne?
Lucky Slevin
Lucky Slevin Před rokem
@Michal Eminger jasně ze stojí, ale cim víc vozidel tím máš větší sanci že než pojedeš tak ti na semaforu znova skočí červená a stojíš dal. A vše se tím prodlužuje včetně front před světlý. Chápu že někdo tím autem proste musí jezdit.
Michal Eminger
Michal Eminger Před rokem
@Lucky Slevin A třeba autobus MHD v kolonách podle tebe nestojí? :D Nebo tramvaje, když vede kolejiště po klasické silnici? Ano, v metru doopravdy kolony nejsou, ale ne všude se jde dostat metrem a autobusem se někdy dostaneš i na trojnásobek standardní doby jízdy. Takže asi tolik k tvému komentáři, jistě máš totiž s Pražskou MHD každodenní zkušenosti, že? :)
Lucky Slevin
Lucky Slevin Před rokem
Oni si to peklo dělají sami. MHD tam je velmi dobre, ale přeci nepojedou sockou, raději budou pravidelným účastníkem kolon. A hlavně nadávat. Proste přemýšlení některých nezmenite.
neilz-bellic
neilz-bellic Před rokem
me osobne prijde ta cena jizdy docela prestrelena a hlavne nikomu nebudu fotit mou OP
Přemek Chmelik
Přemek Chmelik Před rokem
@AA Ondrejovsky Pořád jsem dost možná svím dotazem ušetřil čas ostatním, kteří už nemusí hledat🤷‍♀️ A ano to sice má smysl, ale při psaní sem netušil, že tenhle tvar nepoužíváte a to opravení mě akorát naštvalo 😅✌️
Přemek Chmelik
Přemek Chmelik Před rokem
@AA Ondrejovsky Šlo o to, že mě ta cena zajímala natolik, abych si o odpověď někoho komu to nedělalo problém odpovědět zeptal pod videem a zároveň tak málo abych měl chuť hledat ji sám. Zároveň si myslím, že nejsem jedinej komu se cena nechtěla hledat po internetech a je pro něj jednodušší zascrolovat v komentářích. A u vás v Praze si mluvte jak se vám zlíbí a pak si navzájem hoňte klacky z toho jak jste dokonalí, ale když na vás mluví odjinud, není slušný ho opravovat a povyšovat skrze nářečí, alespoň tak to máme my v Ostravě 😘
Bulldok
Bulldok Před rokem
3 hodiny za 600? To je nějak strašně přepálený ne? To už i s autem najezdím za 600 v Praze víc
neilz-bellic
neilz-bellic Před rokem
@Přemek Chmelik 5kc/min a pak jsou tarify 1-3 hodiny, 3 hodiny za 600
Přemek Chmelik
Přemek Chmelik Před rokem
Co to stoji? Nejsem z Prahy, tak se mi nechce stahovat aplikace
Mike rou
Mike rou Před rokem
Nefandím tomu...
Blliz4rd
Blliz4rd Před rokem
Škoda, že jsi nezmínil cenu, která je úplně mimo. MHD vyjde při cestě přes celou Prahu na pětinu, a rychlost je stejná. Podobně cenově to vyjde i Boltem nebo Uberem a jsi v suchu a máš volné ruce.
groffin11
groffin11 Před rokem
jo celkem zajímavá prezentace. Dozvěděl jsem se všechno možné, akorát ne to nejdůležitější. A to způsob a frekvence platby. Respektive jestli se platí od kilometru, nebo podle času zápůjčky, nebo se platí paušál na den, týden, měsíc, rok... A nějaké možnosti slevy za častější zápůjčné atd.
groffin11
groffin11 Před rokem
Děkuju za odpověď. Samozřejmě že bych si tyto informace mohl najít na netu, ale když už je v info videu řečena veškerá omáčka kolem zápůjčky, parkování, řízení atd. tak by bylo dobré říct i za kolik, což je možná to nejdůležitější.
Havelka Ondřej
Havelka Ondřej Před rokem
Celkem zajímavý nápad, ale nejsem si jistý v jednom (omlouvám se, pokud to zaznělo), ale jaké průkazy k tomuto potřebuju? Stačí mi řidičák na B nebo potřebuju motorku?
Havelka Ondřej
Havelka Ondřej Před rokem
@Jan Borgula děkuji
Vonlajn Kino
Vonlajn Kino Před rokem
Sorry, ale poslední dobou už to není to co bývalo
Zdena Admin
Zdena Admin Před rokem
Ahoy, dobry video, dobry sluzby👍, ja si ale pockam na elektricku zenu, pomackam knofliky a bude ekologicky delat to co ja chci a kdyz ne , tak klidne ji necham zaparkovanou i tyden na chodniku nebo v garazi
Miroslav Štíbr
Miroslav Štíbr Před rokem
Tak aby to nedopadlo jako kolobrndy u nas jsou takový elektro skútry a ty lidi jezdi všude jak cyklostezky či silnice není to slyšet
Fučík Ondřej
Fučík Ondřej Před rokem
Podle mě idea sdílených služeb typu přijdu -> odjedu -> kdekoliv u mého cíle zaparkuju a odejdu nemá šanci, protože lidi se chovají jako prasata k věcem co nejsou jejich. Ostatně všechny služby sdílené dopravy vždy skončili, protože všechny jejich vozidla skončila rozmlácená, ukradená nebo na dně řeky.
Ivo
Ivo Před rokem
pro me o nicem, připadám si jak brzda provozu. zkoušel jsem to na evropske a do mirneho kopečka max 48km/h podle tachometru
Ivo
Ivo Před rokem
@pemailv 90
Ivo
Ivo Před rokem
Nene, bylo to tohle. Po rovine jsem 66 dal taky, ale do kopecka lehce pod 50... mozna pomalejsi kus :)
Petr Nečesal
Petr Nečesal Před rokem
Jojo 55-60 i do kopce. Nejel si spis revoltem? Ten ma limit kolem tech 45...
507MK
507MK Před rokem
Tech 66 km/h to jede v pohodě i po rovině. (a vážím 90kg)
Max Maxim
Max Maxim Před rokem
Petre, ale motorky resp. skutr do 50 kub centimatru muzes parkovat na chodniku. Myslim si, ze tady to bude stejne.
Dalibor Čečotka
Dalibor Čečotka Před rokem
Max Maxim ja tak parkuju i motorku. Hlavni je, aby si neprekazel v pruchodu, hlavne kocarku. Mam pocit, ze to jediny zminuje zakon. Ale muzu to mit popletene. Kazdopadne zatim zadna pokuta za to.
Mates Klouzal
Mates Klouzal Před rokem
BeRider elektrický skútr odpovídá skútru 125 ccm, ale nic to nemění na tom, že hlavní je u těchto služeb ohleduplnost. Nemusíme dělat všechno co můžeme, když to není komfortní pro naše okolí.
Kristian Grell
Kristian Grell Před rokem
super video! pozrel by som si podobnu recenziu na Prazske freebike sharovacie elektrobiky :) myslim, ze by si to mohol vela ludom z Prahy predstavit a navnadit ich na to :)
Apple I
Apple I Před rokem
Ahoj chtěl bych si vyzkoušet bitcoin transakci, ale nechci si ho kupovat protože minimální častá je 1079 Kč. Proto vás prosím o zaslání malé částky v bitcoinech tu vám pak vrátím jenom si chci vyzkoušet transakci BTC adresa: 12wPHbETAQmE6wVV8CR32ukXhrjMJ9T6Tb
George Siuda
George Siuda Před rokem
@Jan Borgula Nahlásil jsem jeho profil "Apple I". Podvod! Anonimní hajzly je třeba vyškolit. Mazat, mazat, mazat.
Lowačik
Lowačik Před rokem
:D :D :D
JK Mystyle
JK Mystyle Před rokem
jako je to zajímavý, ale stále mi příjde po Praze výhodnější MHD, ač je to opruz tak cenově je to nejvýhodnější a rychlostí ve spoustě případech stejné. Tohle stejně jako rekola a koloběžky asi jen takové zpestření
Martin Šnobr
Martin Šnobr Před rokem
Tak vždycky záleží na okolnostech... někdy se vyplatí ject MHD, někdy si půjčit kolo / skútr. Třeba na kole je člověk v centru často rychlejší než tramvají.
Ondra Zavy
Ondra Zavy Před rokem
AA Ondrejovsky :DDD dite s opencard
Ondra Zavy
Ondra Zavy Před rokem
AA Ondrejovsky konecne jsi to upravil
Ondra Zavy
Ondra Zavy Před rokem
@AA Ondrejovsky samozřejmě srovnávám se svým motocyklem ne s touto záležitostí, ale dík za lajk
Desperoro
Desperoro Před rokem
Skútr je nejrychlejší, to mohu osobně potvrdit. Otázka je, zda zrovna tenhle omezený skútr, ale i tak se to s MHD srovnávat nedá. Ale cena je prostě problém.
Tibor Doležel
Tibor Doležel Před rokem
za mne vse co je elektro dava smysl
awecz
awecz Před rokem
@Jan Borgula Protoze to ma "komin/vyfuk" za mestem.
HEELdave
HEELdave Před rokem
@Jan Borgula Protože neobnovitelný zdroje nemůžeme používat donekonečna.
HEELdave
HEELdave Před rokem
@Jan Borgula Tak primárně nejspíš proto, že elektřinu lze vyrábět...
Honza Ševc
Honza Ševc Před rokem
Myslím, že skvělý nápad, určitě to zkusím 👍🏼🙂
GhostherGaming
GhostherGaming Před rokem
Bojím se jízdy na motorce, proto mi přijde lepší služba re.volt. Co si o ní myslíte vy? 🤷🏾‍♂️ revolt.city
awecz
awecz Před rokem
@Jakub Mosna Nejnebezpecnejsi...
Jakub Mosna
Jakub Mosna Před rokem
GhostherGaming jízda na kolobežce je jednoznačně nebezpečnější.
Tomáš Gryc
Tomáš Gryc Před rokem
Ahoj bude nějaké další video o elektroautech? Diky
DendyRybka
DendyRybka Před rokem
Myslím si, že když uživatelé budou dodržovat podmínky provozu a normálně slušně a ohleduplně se chovat, tak je to super věc. S koloběžkama by nebyl problém, kdyby právě jejich uživatelé dodržovali pravidla silničního provozu a zdravý rozum. Ale upřímně na koloběžku může naskočit kde kdo, když to na motorku držitel ŘP. Mě se líbí i to půjčování aut.
Pavel Bárta
Pavel Bárta Před rokem
No..Nějak to tady přestává být můj šálek kávy. To poslední video s tou bláznivou holkou bylo o ničem a recenze na skútry..? Přenechám to raději jiným, mějte se!
Petr Klabal
Petr Klabal Před rokem
@Jan Borgula ne nemusi, proč by měl. To není jeho zodpovědnost a nemůže to ani nijak ovlivnit. Navíc, nikdo nikoho k ničemu nenaváděl. Mnohem horší mi třeba příjde, že v každým druhým seriálů/pc hře jsou vraždy a nasilí, než že někdo řekne, že má/měl zkušenost s drogama
Petr Klabal
Petr Klabal Před rokem
@Jan Borgula tohle ale neni teletubbies kanal pro deti. Je na Petrovi koho si zve a me se treba podcast s Veronikou libil.
Vašek Burian
Vašek Burian Před rokem
Souhlasím, dříve to bylo opravdu něco a vždy jsem se těšil na nové video, teď je to ale jinak... Poslední podcast byl fakt mimo, viděl jsem z něj asi 30 minut a během toho jsem poznal, že ta holka nemá nic, čím by své práce dokázala podložit. Kvalita videí je fajn, ale ten obsah je v některých případech fakt mimo. Nehledě na to, že toto video není označené ani jako placená propagace...
MarkP
MarkP Před rokem
Tak hlavně, že z toho kápnou nějaký prachy, ne? Kvalita obsahu je vedlejší.
Lukáš Polák
Lukáš Polák Před rokem
Jako vždy super video.
MarkP
MarkP Před rokem
Další placená propagace bez označení? 👎
Jan Hřídel
Jan Hřídel Před rokem
@Jan Borgula myslím, že to oznámení blokuje nějaké rozšíření typu AdBlock :)
Sajmoon 21
Sajmoon 21 Před rokem
Tak se pojďte podívat na ig simon_urbanovsky dam si to na stories
Vašek Burian
Vašek Burian Před rokem
@Sajmoon 21 Fakt? Pouštěl jsem si to 4x od začátku, na telefonu u na počítači a nic takového jsem tam neviděl...;)
Sajmoon 21
Sajmoon 21 Před rokem
Na začátku to bylo
MarkP
MarkP Před rokem
@Tomáš Procházka Pokud video obsahuje placenou propagaci, tak toto tvůrce v nastavení videa zaškrtne a na začátku videa se na 10 vteřin zobrazí informační panel "Obsahuje placenou propagaci." V opačném případě jsou to nekalé reklamní praktiky.
Tomáš Procházka
Tomáš Procházka Před rokem
👌
Jelen - Jediný co chci
3:32
JelenVEVO
zhlédnutí 132K
Test elektrických skútrů Ecooter E1R a E2R
08:35
Epická bitva Epic vs Apple, kolo druhé [4K]
11:36
Jelen - Jediný co chci
3:32
JelenVEVO
zhlédnutí 132K
WHO HAVE I BECOME...?
22:25
emma chamberlain
zhlédnutí 4,2M
Playing 10000 Marbles - Marble Machine X #146
36:39
AMD's most POWERFUL GPU...
6:03
TechLinked
zhlédnutí 614K