Q&A - CO BYCH ZMĚNIL? INVESTICE, VLOGY, BTC I CARNIVORE

  zhlédnutí 34,665

Petr Mára

Před rokem

🔥 Odběr kanálu
csposts.info/flow/SgFxc7dM_mjQIC0zxn1zqw
☝🏼 Doporučené aplikace, služby a gadgety, které používám, včetně slev ☝🏼
👉🏼 kit.co/petrmara 👈🏼
Kamera a střih: kouzelník 🙏🏻 Marek Niessner
👉🏼 marek_niessner 👈🏼
👉🏼 marekniessner.com 👈🏼
Odebírej můj newsletter
👉🏼 www.petrmara.com/#newsletter 👈🏼
Více:
petrmara
petrmara.page
Ask.fm/petr_mara
petrmara
petrmara.com
Hudba: dyalla - About Time
👉🏼 soundcloud.com/dyallas/about-time 👈🏼

Komentáře
Caleb Kala
Caleb Kala Před 10 měsíci
💥💥SMART INVESTMENT🔥🔥 fxsurge(.)com Stant Okamžité stažení 🔰Referenční bonusy 💰💰 O Žádné další poplatky OŽádný poplatek za upgrade OŽádné zpoždění při výplatě ✅ 🔰 24/7 péče o zákazníky care fxsurge. com
Roman MARTINI
Roman MARTINI Před 11 měsíci
Petře děkuji za videa. V podcast nevidím přes mikrofon hosta ani přes tvůj na ústa mluvícího. Pokud visím ústa lépe mi to pomůže vnímat slova, děkuji. Držím palce.
Be Ny
Be Ny Před 11 měsíci
Hezky řečeno o těch "dospělých" uživatelích... :-)
Petr Novak
Petr Novak Před rokem
Dobrý den, Petře, díky za video. Upřímně vám ale musím říct, že vaše videa jsou poslední dobou nedívatelná. Cítím z vás namyšlenost a nadřazenost vůči ostatním content creatorům. Kvalita vašich videí strašně klesla. Obsah je nezajímavý a plytký, nemá to šťávu. Snažíte se stylizovat do role, na kterou nemáte. Nezlobte se za mou upřímnost, třeba se nad tím aspoň maličko zamyslíte. Sledoval jsem váš strašně rád, ale bohužel po porovnání s ostatními a rozkoukání se tady na českém YT jsem zjistil, že jsou daleko zajímavější a profesionálnější a pokornější osoby než jste vy. A prosím udělejte něco s vaší mluvou. Strašně si šlapete na jazyk :( S úctou Petr
Filip Edelman
Filip Edelman Před rokem
Ahoj Petře, zajímalo by mě, jak máš v hlavě srovnaný etický a ekologický dopad své stravy? Plně chápu, že zdravotně se ti strava osvědčila, ale řešíš také, že hovězí maso má extrémně vysokou uhlíkovou stopu (živočišný průmysl > veškerá doprava světa), stojí za kácení pralesů a vede k nadměrnému užívání podzemní vody. Je skvělé, že propaguješ elektromobilitu, ale paradoxně jedinec o rostlinné stravě s 20 let starým dieselem zanechá nižší uhlíkovou stopu (samozřejmě, rozhoduje kalorický prijem/nájezd km). Červené maso je také dle světové zdravotnické organizace potencionálně karcinogenní. Předpokládám, že nekupuješ maso v supermarketu, ale zajímáš se, jaký život měla kráva/býk/tele, čím byla krmena a jakým způsobem byla poražena? Předem děkuji za odpověď, cením si toho.
Marek Ulicny
Marek Ulicny Před rokem
Ahoj Petře, vím, že je to citlivé téma, ale nemohl bys v příštím Q&A říct pár slov o svém názoru na dotace? Dnes jsi zmínil, že dotace elektroaut jsou rozhodně správná cesta, ale zároveň, že dřív jsi dotacím moc nefandil. Zajímalo by mě, co u tebe přehodilo jazýček vah. A jestli to tak máš jen s dotacemi pro elektroauta anebo obecně. Já vidím u dotací pozitiva (rychlejší adopce, zlevnění nových technologií, prosazení názoru odborníků do praxe, ekologie) i negativa (narušení trhu, znevýhodnění nedotovaných technologií, politizace a zneužití dotací, možnost slepé uličky), a tak by měl zajímal tvůj názor. Díky moc za skvělá videa a názory!
Vladimír Matoušek
Vladimír Matoušek Před rokem
To je pravda. První co ráno sleduju na Instagramu je den Petra Máry. :D
Mario Motošický
Mario Motošický Před rokem
I’m here since 5xxx subscribers 🙋🏽‍♂️💝 I feel blessed. Držím palce Petr. Úžasne sledovať cestu. Support from Slovakia 🇸🇰
Martin Čížek
Martin Čížek Před rokem
Souhlasím, Montessori je dobrá volba pokud je na to dítě "nalazeno". Máte pěkné uvažování a pěkně nad věcmi přemýšlíte. Přemýšlel jste někdy nad přestěhováním se za Prahu ve vztahu k dětem ? Myslím tím zahrada ovzduší atp. ? To je to co nyní řešíme my. Děkuji za Váš čas při odpovědi.
Lukáš Píša
Lukáš Píša Před rokem
Pro mě jsou všechna tvá videa (vlogy,podcasty) životní styl, rád v těhlech věcech objevuju a hledám a hodně mi pomahají tvá videa. Díky
Honza Ševc
Honza Ševc Před rokem
Obsahově se mě taková videa ohromně líbí a rád bych se zeptal jestli přemýšlíš do budoucna nad tím, že by jsi dělal přednášky pro veřejnost 🙂
Jakub Mokříš
Jakub Mokříš Před rokem
Ty vlogy jsou dost kopírka Neistatova stylu popravdě. Vůbec mi připadá, že se tam Petře hodně inspirujete až kopírujete. Akorát nevím, jestli je to dobře nebo špatně :-D S těmi elektroauty - plány ČR jsou jedny z těch opravdu realistických a střízlivých. A s tou koupí starého, olítaného vozu je to složitější. Když pomineme extrémy typu "vykuchanej katalyzátor", tak je pořád nejekologičtější to staré auto dojezdit, než kupovat nové, jehož výroba zatíží životní prostředí.
tom Hah
tom Hah Před rokem
Poprosil bych nějaký "dává mi to smysl" counter
Jakub Chvátal
Jakub Chvátal Před rokem
Jenom pro info, CSposts už plaketu za 100K subscribers nedává 😂
Petr Mára
Petr Mára Před rokem
Určitě? Na webu to stále uvádějí
Jan Nejedlý
Jan Nejedlý Před rokem
Zdravím Petře, na to počítání carnivore používáš Streaks, nebo ještě jinou aplikaci?
Petr Mára
Petr Mára Před rokem
Nn Countdown 😊
Tomas Konopac
Tomas Konopac Před rokem
Jak jsem již psal jsem s tím otravný ok přesto připomínám že polovina elektřiny v ČR je z uhlí dokud to takto bude je elektro auto špatně. Pokud jde o CO2 tak emise všech aut planety jsou 3% podílu. CCA polovina CO2 planety jsou uhelné elektrárny zbytek tvoří převážně CO2 lodní a letecké dopravy zbytek lokální topení a továrny . Začal bych uhelnými elektrárnami tam se dá CO2 odbourat nejrychleji :) Všechny další věci co říkáte jsou v zásadě OK děkuji za vaše videa jen ty elektro auta máte prostě špatně viz. uhelné elektrárny :)
Buči
Buči Před rokem
není konkurence?.... "WhiteRabbit Channel"?
rmaleter
rmaleter Před rokem
Buči áno ale Petrov kanál nie je čiste tech&gadget kanál...to je len jedna oblasť tohto kanálu..mas tu tech&gadget, elektromobilita, travel hacks, Podcasty, Apple, lifehacking atd..
Buči
Buči Před rokem
@rmaleter tech&gadget kanál ..... jen tady jde o prestižnější produkty .... muj názor ...
rmaleter
rmaleter Před rokem
Pre tento kanál to nie je konkurence...a platí to i opačne... Oba kanály majú rozdielnu cielovku...Časť sa prekrýva ale inak su cielovky odlišné.
MrXewex
MrXewex Před rokem
Nikdy som takéto "rozprávačky" nemusel, nevyhľadával a nepozeral. Potom som úplne náhodou natrafil na teba Petr a tvoj channel, a od toho momentu každý deň pozerám či je nové video, ak nie pozerám/počúvam tie staršie.. Skvelé témy, skvelé spracovanie, veci a informácie o Apple a celkovo o všetkom.. Proste super, môj určite najobľúbenejší kanál z CZ/SK.. Možno vlastne celkovo na youtube.. Ďakujem a nech sa darí! :)
JKrumlovska
JKrumlovska Před rokem
Prémiový videa o prémiových produktech. Jsem blondýna, ale baví mě to 😆
Adam Lávička
Adam Lávička Před rokem
Super video. Díky!
Pan Hvězdička
Pan Hvězdička Před rokem
2:15PM - Crrr, crrr, crrr: Dobrý den, já vám volám ze SCIO, tak jsme to promysleli a fakt nám nedává smysl s váma spolupracovat za těch 100 tis + DPH. PM: Hold my steak with Evian... 2:40PM - "Ahoj, Petr Mára, nový video, SCIO stojí za ho.no" Hehe :)
David Záplata
David Záplata Před rokem
Mám rád tvoje videa akorát si vždy kvůli tobě musím koupit nějakou zbytečnou elektroniku :D Doufám, že budu mít možnost tě potkat na nějaké prezentaci :)
lemplnonplusultra
lemplnonplusultra Před rokem
Zdravím. Nechtěl bys tyhle povídající videa taky zahrnout mezi Podcasty? Tady stačí audio a poslouchat to přes CSposts, navíc s rozsvíceným displejem mobilu v kapse, je jaksi nepohodlné a telefon není použitelný na další věci. Díky za zvážení ....
Tomáš Ondrašík
Tomáš Ondrašík Před rokem
Opět obsahově super, jenom mě trochu rušilo blikání toho CSposts počítadla.
jeya kove
jeya kove Před rokem
já jenom cekam az pride Mára s coming outem.btw?bude to driv nez si vsichni myslí
Petr Kopecký
Petr Kopecký Před rokem
Dobrý den Petře, bude někdy v Podcastu Jan Březina? Docela by mě zajímalo po letech jak by fungovalo tohle Legendární Duo!
Josef Marz
Josef Marz Před rokem
Ahoj Petře ahoj Marku opravdu moc děkuju za vaši práci, každé vaše video mě posouvá o kus dál a proto bych vám chtěl poděkovat je to opravdu fajn co děláte. Velký dík jen tak dál .
SuminCZ
SuminCZ Před rokem
Sto padesátý čtvrtý.
Jakub Procházka
Jakub Procházka Před rokem
Skvělé video , tahle forma by se hodila zhlediska podcastu
Sára Jeschkeová
Sára Jeschkeová Před rokem
Mně ty vlogy na IG prijdou vizuálně skvělý, ale přijde mi, že tím jak je to tak krátký a ty záběry trvají jenom pár vteřin, tak to pak nemá nic moc informační hodnotu a spoustu věcí tam člověk ani nepostrehne, což mi přijde jako škoda vzhledem k tomu kolik práce to dá :)
M D
M D Před rokem
Ahoj, moc rád sleduji rozhovory + hlubší "analýzy" pro mě nových témat - elektromobilita, bitcoin atd.. Doufám, že nezústane jen u toho. Naopak mě nezajímá Apple (dokud nepříjde s nějakou opravdovou inovací, nyní produkty vnímám pouze jako hračky pro fanoušky značky ) a unboxing.. Díky moc a držím palce.
Zdeno Toman
Zdeno Toman Před rokem
Petr, strasne rad ta sledujem lebo naozaj typ tvojho kanalu u nas nieje. Ale ako si rozpraval o vlogoch ze ich radsej robis na instagram lebo tvoj den nieje tak zaujimavy aby si zaplnil video na youtube. Co tak skusit robit na youtube zosteih celeho tyzdna? Napriklad v nedelu vecer dlhsie video. Podla mna by to malo velky uspech ☺️
Honza1709
Honza1709 Před rokem
Skvělé a především opět velmi zajímavé video
Marek Pěnička
Marek Pěnička Před rokem
Muzu se zeptat co to mate za naramek a odkud je ?
Libor Vykoukal
Libor Vykoukal Před rokem
Rád sleduju tyhle videa i Instastorky i rozhovory, je to dospělý obsah. Úplně první video, které jsem viděl bylo srovnání bylo ios a androidu. Velmi mě překvapilo , že bylo objektivní. Tehdy jsem čekal něco ve stylu, že Iphone je lepší ve všech ohledech.
Radek Tkačík
Radek Tkačík Před rokem
ten obří notch na tom iphonu to je trapas
TOMEXX
TOMEXX Před rokem
14:30 Ale tie dotácie nevznikajú zo vzduchu. Platia to všetci nedobrovoľne skrz dane, odvody, povinné poistenia apod.
Dominik Výborný
Dominik Výborný Před rokem
Stalo se ti někdy, že bys zapomněl po domluvení videa lusknout prsty? :-D :-D
Jakub Ranftl
Jakub Ranftl Před rokem
za slovní spojení "dobrá otázka" bych rozdíval pohlavky :-D
Petr Plunder
Petr Plunder Před rokem
Zdravím Petře, poprvé po několika letech co Vás sleduji mi nestačí dat pouze palec nahoru, ale chci Vám takto i přímo z video poděkovat a tímto podpořit. Video super, moc si cením Vaší upřímnosti a názoru. Nyní nesleduji sice všechny videa, zabírají i oblasti které jdou mimo mou osobu, ale věřím ze pro někoho mohou být zajímavé a užitečné. Přesně tak, jako některá Vaše starší videa, které mě posunuly někam dál nebo mi daly pomocnou ruku při rozhodování nebo pouze při nahlížení na některá témata. Zdraví jmenovec Petr.
Woodwis
Woodwis Před rokem
Velká paráda 🤟
Martin Laštovka
Martin Laštovka Před rokem
Začínám koketovat s myšlenkovými mapami. Nechcete natočit video jak je využíváte vy. Diky.
Dzoukyyy89
Dzoukyyy89 Před rokem
Jana Březinu nepovažujete za potencionální konkurenci?
rmaleter
rmaleter Před rokem
Jan Brezina by mohol byt skvelý, keby nebol taký pohodlný... Má na to, aby točil skvelý obsah, ale nepochopil, že v dnešnej dobe je podstatná tiež kvalitná forma...alebo na to proste kašle, pretože to chce oveľa viac časovej i finančnej investície.. A tak točí videá, aké točí..A pritom by si mohol kludne vytvoriť niekoľko komunít (Apple, Travelling, Foto, Gadgets)---ale kašle na kvalitu a preto nie je pre tento kanál konkurenciou..zatiaľ..
Michal Beránek
Michal Beránek Před rokem
Ten "budík" na okně docela tahá oči:)
Madcreative Company
Madcreative Company Před rokem
Souhlasím, taky mi furt uhýbá pohled. :D
Virgil Dante
Virgil Dante Před rokem
Pane Mára myslím že by bylo už načase trochu zlepšit grafiku kanálu na něco profi (myslím úvodní a profilovou fotku kanálu)
Tomáš Beck
Tomáš Beck Před rokem
Malinko nepříjemný blikání hodin v rohu za tebou. A jinak bych byl rád, kdybys natočil zase nějáký video o skejtech. Třeba i s Maxem.
Timotej Škrepták
Timotej Škrepták Před rokem
Super video 🔥👌🏻
Jiri Kosek
Jiri Kosek Před rokem
Petre diky za totoe videa. Me zajimaji cisla a tak me zaujal ten pocet el aut za 11 let. Myslis ze tech 300 ci nsor 600 000 je konečná ? Co by se muselo stat aby pocet byl pul na oul. Po 3 000 000 od kazdeho ??? Vzdit jak zminujes jen firmy mohou za tu dobu nakoupit 500 000 techto aut. A kdy myslíš ze přibudou male 2 mistne elektro auta s cenou do 250 000 i kdyby s dojezdem na 100 km ,?? Vzdit urcite podle paratova pravidla musi byt 80 procent jízd krátké vzdalenosti. Např 50 ,,km na místo a domu. Pote si může pres noc nabíjet. Za mě si troufam tvrdit ze toto by mels byt z zkutečná elektromobilita. Vždyť muzez mit 7 ,,mistna auta a beztak je v nich 1 osoba. O uvolneni dopravy a parkovist a ni nemluve. Dekuji za tvuj nazor.
Martin Fojtík
Martin Fojtík Před rokem
Tohle video mi dává smysl ❤
Zdenda17_
Zdenda17_ Před rokem
Když jste říkal, že vás baví sem přitahovat dospělejší lidi tak snad vám nevadí, že mi je 12.
Andreas Lassak
Andreas Lassak Před rokem
Mam otazku, uz jste videl novy dokument od J.Camerona "The Game Changers" ? Itunes, Netlifx, a rad bych znal Vas nazor. Dekuji gamechangersmovie.com/
Petr Mára
Petr Mára Před rokem
Andreas Lassak celkem dobře to vystihuje Peter Attia peterattiamd.com/191027/
SEAMZO
SEAMZO Před rokem
Jsem hrozně rád že někdo takový je na CSposts.
Macek
Macek Před rokem
Paná Márů po stránce jeho recenzí moc nemusím,hodně názorů nesdílím, nicméně slušný talk. Zvláště pohled na tech. YT scénu a názor na dítě a nějaké pravidla, které by mělo mít, v tom se shodnem. Asi Vám dám ještě někdy šanci. :)
David ČUmba
David ČUmba Před rokem
Na co tam máte ten kanyst na tom okně? :D
Jiri Vyklicky
Jiri Vyklicky Před rokem
David ČUmba na šťávu do Tesly 😀
Dalibor Kolcarek
Dalibor Kolcarek Před rokem
Ahoj, neuvažuješ o kanále v angličtině?
rmaleter
rmaleter Před rokem
Na toto už raz odpovedal...zatial o tom neuvažuje
Sszandor Szandor
Sszandor Szandor Před rokem
napíšu Vám to jednoduše Petře : víc videií , víc podcastu , víc daily vlogu . Děkuji za tuhle tvorbu , jste pro mě snídaní s novou , společníkem na pauzu i večerníčkem .
Jozef Gallo
Jozef Gallo Před rokem
Prvé video na ktoré musím reagovať. Tvoríš výborný obsah. Ukazuješ ako sa na produkty a služby pozeráš zo svojho uhla ale pritom sa nesnažíš byť príliš subjektívkńy ale viac objektívny. Necháš človeka uvažovať "čo mu dáva zmysel" ako ťa opakujú hlavne hejteri. Dobrá práca, Pokračuj takto ďalej.
Michal Kaláb - MK TECH
Michal Kaláb - MK TECH Před rokem
Je pravda, ze v kombinaci obsah/forma konkurenci urcite nemas. Myslenka sirsi vzdelavaci komunity je hodne zajimava a treba me osobne by asi zajimala z obou stran :)
Jan Vašek
Jan Vašek Před rokem
Kdy bude živí stream? Troufáš si na to Petře? :) žádný střih :P :D
Jan Zemánek
Jan Zemánek Před rokem
Co jsou ty digitální hodiny v pozadí ?
AdisBak
AdisBak Před rokem
LaMetric Time
Roman Petrla
Roman Petrla Před rokem
Dobrý den, Petře. Díky za Vaše videa. Jsem rád, že děláte videa i o e-autech a e-hračkách. Ve Vaší úvaze o dotacích chybí zásadní položka - peníze musí někdo vydělat a stát vzít. U elektroaut je to extrémní případ toho, že se peníze vezmou všem a dají bohatým. (Včetně bezdomovců - i ti platí DPH.) Konkrétně to znamená, že pár lidí přijde o střechu nad hlavou, protože nebudou mít na nájem (práci, rozpadnou se jim rodiny...). Jistě, tohle budou relativně výjimky. Ti, pro které nějaké to procento zvýšení daní bude hraniční. Mnohem větší skupina lidí budou takoví, kteří budou jezdit v 15 let starém autě a nové si nekoupí, protože protože daně. Takže n-stovek (tisíc?) lidí bude jezdit ve starých křápech bez filtru pevných částic, aby se zadotovalo jedno elektroauto. Většina lidí nechce jezdit ve starých autech. Většina by si ráda koupila lepší, novější, ekologičtější (i když třeba ne elektro). Jsem velmi rád, že jsou lidé, jako Vy, kteří si koupí e-auto za své. A když se o své zkušenosti i podělí, tak je to o to lepší.
David Mares
David Mares Před rokem
Jsem rád, že si za všech okolností dokážeš stát za svým názorem, ale zároveň dokážeš přiznat, že jsi se někde zmýlil. Je pro mě vždy milým překvapením, když vidím tvůj posun od Digitu k vlastní tvorbě s tím, že mě všechny formáty baví i přesto, jak rosteš. Držím palce v dalších projektech a díky moc za to, co děláš!
Stano Lipovsky
Stano Lipovsky Před rokem
Som rada ze existuje clovek ktory ma smysluplne vedia super Petr drzim palce
Kamil Čičila
Kamil Čičila Před rokem
Nezarobim veľa, živím rodinku ktorú lubim, ale investícia do BTC a Altcoinov musí byt. Snáď bude na dobry dôchodok 👌Bitcoin, bitcoin, bitcoin
Michael Zeťák
Michael Zeťák Před rokem
CSposts bohužel přestal posílat ty plakety za 100k
Martin Klima
Martin Klima Před rokem
Ahoj, tenhle typ tvého dnešního videa mám já asi nejraději, takže za mě opět 👍. Musím ale říct, že i formou se ženete v kvalitě rychle dopředu. Moc hezky se na celou tu scénu, jak jste ji nastavili, kouká. Podobný pocit, co se týče formy, mám už jen u videí od Jonathana Morrisna, který to má hodně zmáknuté. Kloubouček pánové. 🎩
Martin Svoboda
Martin Svoboda Před rokem
Petre, prestoze jste jablickar, mam Vas rad a hodne me, jakozto 23leteho studenta IT inspirujete, dekuju za to! Libi se mi Vas zpusob uvazovani, jak prioritizujete, davate duraz na time managment a snazite se mit nadhled. Ale jednu vec Vam musim vytknout a to, ze na me obcas pusobite jako Apple fanatik, protoze i kdyz napriklad v rozhovoru s Petrem Ludwigem rikate, ze video o iPhonu 11 Pro bylo kriticke, tak me tak neprislo a kriticke video si predstavuju jinak, ale to vlastne neni tak dulezite. Dulezitejsi je, ze obcas rikate ve videu milne informace ohledne pouzitych technologiich, respektive pripisujete prvenstvi nejake technologii Applu apod. Vim, ze to nedelate naschval, ale pouze z nevedomosti, ze konkurence ma ty technologie taky (viz. napriklad Volume Zoom pri nahravani videi), ale jsou to detaily, ktere ve finale ovlivnuji potencionalniho zakaznika, a i kdyz nejsem Apple fanousek, tak si myslim, ze vy dokazate "prodat" iPhone i bez techle drobnych mystifikaci. Kazdopadne vsichni jsme jenom lidi a samozrejme neni lehke detailne srovnavat android s Applem, kdyz primarne pouzivate jenom Apple zarizeni. Petre, tesim se na Vase dalsi videa! :)
Ondřej Sedlák
Ondřej Sedlák Před rokem
Co tam sakra vzadu dělá ten kanystr ?! :D
Ondřej Sedlák
Ondřej Sedlák Před rokem
@pemailv To dává smysl! :D
Roman Dubay
Roman Dubay Před rokem
Sleduju tě už pár měsíců a strašně mě baví tvoje videa a jsou super 😁a i ty vlogy na insta mě strašně bavi 😁
Vojtěch Kochta
Vojtěch Kochta Před rokem
Čau, zajímalo by mě jak vnímáš to, že máš k jídlu +- furt to samé. Já sportuju, držím stravu a poslední dobou mi to leze krkem, jak furt jedu to samé > Maso k tomu zelenina a brambory/ráže a furt to samé do kola. Někdy mám dny, kdy to jídlo prostě vynechám, protože mě to prostě ****. Já teda mohu cokoliv mě napadne. Můj žaludek odolnej jak proti atomovej bunkr. Ale to není tvůj případ. Stává se ti taky, že máš hlad, ale raději si to jídlo nedáš, protože si maso měl poslední 2 dny 6x?
Libeček 82
Libeček 82 Před rokem
nejlepe na to reaguje slogan jím abych žil nežiju abych jedl- taky jím to same už spoustu let a je mi to jedno snim a jdu a že jsme to měl už asi 500x za sebou je mi putna
Martin Světlík
Martin Světlík Před rokem
Petře, z hlediska dotací si dost protiřečíš. Na jedné straně uznáváš, že rozmach elektromobility chce čas a na druhé podporuješ dotace na elektroauta. Buďme rádi, že nejsme jako Norsko, a že ještě alespoň v tomhle připomínáme svobodný trh. Pokud elektromobilita bude v budoucnu dávat smysl, tak tomu dejme ten čas, než se technologie posunou správným směrem, než dojde ke snížení cen a spotřebitelé k tomu průběžně přejdou a s tím i ostatní věcí jako je dostupnost nabíječek, vyřešení zdrojů energie, životnosti baterií atp. Ani dotace nepomůžou člověku, který si kupuje ojeté auto bez filtru pevných částic, k nějakému elektroautu, protože on v tu chvílí nemá ani na novou Dacii. To je úplně zkreslený pohled. A lidé, co si kupují nová auta, pak naopak už mají motory, které splňují velmi přísné, až nesmyslné emisní předpoklady. Takže to opět vede k pokřivení trhu jako všechny ostatní dotace, a v tomto případě to žádnému rozmachu nepomůže, protože na ně stejně dosáhnou jen ti nejbohatší a ve společnosti to ničemu neprospívá... A ne, Norsko si prosím jako příklad neberme - výše těchto dotací je tam srovnatelná s podporou v nezaměstnanosti.
Martin Světlík
Martin Světlík Před rokem
@pemailv Myslím, že chápu více než dobře 😉
Libeček 82
Libeček 82 Před rokem
prave ze nejbohatsi prispivaji nejvíc te tvoji společnosti- bez nich by si měl daleko horsi služby produkty apod. - ti jako prvni utraci penize a davaji tem firmam prvni obraty a zisky ze kterých to nasledne firma udela lepe levneji- a ze to nepomuze vsem- no proc by taky kazdy mel mit auto potažmo elektroauto????kor nekdo kdo nema na novou dacii asi tezko bude zvazovat elektroauto- ono to auto taky neni pro vsechny a rozhodne nenahradi konvencni spalovak
Václav Kovařík
Václav Kovařík Před rokem
16:00 Carnivore
Václav Kovařík
Václav Kovařík Před rokem
Timestamps do popisku by se hodně hodily! Díky
pakon98
pakon98 Před rokem
Okéj petře asi začnu psát komentáře, když říkáš že si z každé zpětné vazby něco bereš. V první řadě uvažtento formát přidat na podcastové služby :) Ano buduješ u nás důvěru, ceníme si tvé vstřícnosti a snaze se zlepšovat a JDE TO VIDĚT ! Ps: několikrát jsem zkoušel, svůj den sestříhat po tvém vzoru a nikdy výsledek nebyl tak našlapaný a ted už asi vím proč, ty kráso 3 hodiny střihu - RESPEKT pro Marka ! :)
Sajmoon 21
Sajmoon 21 Před rokem
Vidím ,že stromek z Lega pokračuje další kanceláří😂
Michal Jeniš
Michal Jeniš Před rokem
Ahoj Petře, velice se mi líbá tvé přemýšlení o věcech a zkrátka ovšem, nazval bych tě jakým si "Psychologem" a vlastně dokonce i mě tak kdysi říkali kamarádi když jsem ještě chodil na Z.školu ale teď je člověk starší a vše vnímá jináč a musím ti napsat že cítím v sám sobě že youtube dává do budoucna spousty příležitostí a toho je třeba využít. Má myšlenka je třeba pomáhat lidem s jejich problémy právě přes youtube a třeba někde vystoupit na pódium a rovnou se ptát vše vysvětlit to by bylo fajn měj se hezky ahoj.
cold361
cold361 Před rokem
Vlogi na instagramu super
Pavel Stix
Pavel Stix Před rokem
Tak hledejte naschle
Tom Bel
Tom Bel Před rokem
Petře děkuji za vysvětlení vašeho pohledu. 👍.
Dominik Šlapal
Dominik Šlapal Před rokem
Opět video, které mi dává smysl. Díky Petře za to, co děláš.
Lukáš Míka
Lukáš Míka Před rokem
Slogan SCIO škol: "Škola, která dává smysl." Petr Mára: *okamžitě nabíhá*
Marek Pártl
Marek Pártl Před rokem
@Pan Hvězdička Díky boys, vaše komenty mi zlepšily večer. :DD
Pan Hvězdička
Pan Hvězdička Před rokem
2:15PM - Crrr, crrr, crrr: Dobrý den, já vám volám ze SCIO, tak jsme to promysleli a fakt nám nedává smysl s váma spolupracovat za těch 100 tis + DPH. PM: Hold my steak with Evian... 2:40PM - "Ahoj, Petr Mára, nový video, SCIO stojí za ho.no" Hehe :)
Michal Szöke
Michal Szöke Před rokem
Nekdo se tesi na novy dil Ordinace, ja se tesim na nove video/podcast od tebe. Sleduju te asi 3 roky a je krasny pozorovat ten posun. Diky moc za vsechny ty rady, tipy, nazory... Zacel jsem cist (hlavne od melvila) a celkove se ted divam na zivot trochu jinak. I kdyz se na me obcas lide divaji jak na blazna 😄 Dekuju za tu obrovskou inspiraci a motivaci! Preju ti mnoho dalsich uspechu, zdravi bez kortikoidu a spokojenou rodinu.
Martin Hricov
Martin Hricov Před rokem
Ahoj, Petre nerozmýšľal si vyskúšať aj možnosti CNG ako alternatíva k elektromobilom? Osobne rád by som videl porovnanie s možnosťami s elektromobilami.
Šárka Pátková
Šárka Pátková Před rokem
@pemailv Ani CNG nesmi do podzemi. Pouze v nekterych parkovistich je urcene misto u východu.
Petr Perníkovec
Petr Perníkovec Před rokem
@pemailv Mýlíš se, alespoň v Ikee nemůžeš.
Petr Perníkovec
Petr Perníkovec Před rokem
Tak ono i LPG není úplně mimo.
Adam Cestovatel
Adam Cestovatel Před rokem
Jo, to jak se máme v ČR dobře mi došlo už v Gruzii no a Turkmenistán mě doslova vyždímal... :D někdy si říkám, že bych se vrátil a šel makat, ale pak si vzpomenu jak nerad pracuju. Je to taková past... Nejlepší investice jsou dlouhodobé a pravidelné. Trpělivost s bitcoinem oproti emocionálnímu prdodeji akcií mě docela pobavil. Jinak dobrý QA, sledovat Tě mi dává smysl. Až budu mít čas spočítám slova jako obsah, smysl a testovat (no hate). Měj se.
Adam Cestovatel
Adam Cestovatel Před rokem
@pemailv nechtěl bych, jak říká klasik "koupím levněji" :D
matuhsch
matuhsch Před rokem
Co mě na tomhle kanále trochu štve je nekritický obdivování čehokoli co Apple vypustí. Předem říkám že sem nikdy žádnej produkt od Apple neměl, protože je mi líto vyhodit za to peníze. Proto mě víc zajímala videa o elektromobilitě a jiný témata. Takže může kdokoli namítat, že tomu nerozumím. Vše od apple je většinou designově na úrovni, ale některý věci nechápu a odradily mě od koupě. Když konečně do telefonů začali dávat funkci rychlýho nabíjení, musí si člověk dokoupit extra nabíječku. Z macbooku vyhodí klasický usb, ale iphone nejen že nedostane usb c ale navíc ho bůhví jak dlouho prodává s kabelem na klasicky usb misto cecka. Upřímne nechápu jak to může tolik lidí kupovat a přitom neustále akceptovat tyhle kompromisy při těch cenách. Takže já bych ocenil širší záběr (i když chápu že tohle nemá být klasickej tech review kanál), a nebát se říct nahlas negativa který nesporně na apple produktech lze najít.
Libeček 82
Libeček 82 Před rokem
to co jsi vyjmenoval neni zadny kompromis a lidi co si koupi ekosystem od applu vi proc si jej kupuji ve vetšine pripadu- já mam vsechny platformy win mac iphone android linux- kazda ma neco a kazda se da pouzit na neco- bohuzel co mi chybi je ta provazanost u applu a opravdu je mi treba jedno jeslti v telefonu pichnu usbc nebo konektor od applu .....apropo macbook nebo imac a vlastně celkově drahé počítače by si na sebe měly umět vydělat- pokud na nich děláš činnost pro peníze tak to je v pořádku- je kravina koupit macbook pro za 50t aby na tom člověk lezl na net koukal na yt a odepisoval na fb- na to stačí konzum za 12t kč
Zuzana Ehrenbergerová
Zuzana Ehrenbergerová Před rokem
Jsem u tebe v obýváku už nějakej pátek a baví mě to víc a víc, dozvěděla jsem se spoustu zajímavejch věcí elektrocar, bitcoin atd, kánel jen o Applu by možná měl sledovanost ale dlouho době by mě to nebavilo.. Ps: podcasty mě baví, super hosti!
Zuzana Ehrenbergerová
Zuzana Ehrenbergerová Před rokem
@pemailv Petr tak nazývá svůj YT chanel ve videu. Proto to slovo...
Sebastian Čech
Sebastian Čech Před rokem
Ahoj Petře, už nějakou dobu tě pravidelně sleduji a musím říct, že se mi velmi líbí tvé názory a mnohdy se s nimi ztotožňuji. Tvé videa jsou velmi profesionální, přehledné, ale především neuvěřitelně přínosné. Díky za tvůj čas a práci.
Ondřej Král
Ondřej Král Před rokem
Super video které mi dává smysl 👍👍👍👍😉😉😉😉
Václav Kamenický TVservis
Václav Kamenický TVservis Před rokem
Prosím video o autonomním řízení od Tesly 🙏
Daniel Gago
Daniel Gago Před rokem
A má ho Petr vôbec v CZ aktívne? Nemusí byť aktívne všade na svete... Ale jasné, aj mňa by to zaujímalo.
Petr Perníkovec
Petr Perníkovec Před rokem
Sice jsem plus mínus ve věku vašich dětí (je mi 15), ale vaše videa mi dávají smysl :D. Vážně, líbí se mi o čem a jak mluvíte. Jste podle mě rozumný člověk který myslí více světově než většina mého okolí. Dává mi smysl vás poslouchat, protože mi dělá dobře poslouchat člověka co mluví česky a není Čecháček který dokáže jen nadávat na politiku, práci, svoje okolí a celkově zastává takový ten hospodsko-pivní život. Máte můj obdiv i v tom že když vidím kde jsou mentálně lidé ve 40 letech, jak už prostě jen o víkendech sledují politku a mají pocit že je už hotovo, cítí že udělali v životě všechno a že jejich cesta pomalu končí. Držte se, moc vám fandím.
Šárka Pátková
Šárka Pátková Před rokem
@pemailv o to prece nejde. Prostě o generaci mladsi.
Pavel Tomáš Řehák
Pavel Tomáš Řehák Před rokem
Díky, jsem rád, že máš formát vidcastů takový, jaký máš. Baví mě nejen poslouchat, ale i dívat se. :-)
Fisher man
Fisher man Před rokem
Docela bych uvítal, kdyby jsi do komentáře pod video napsal časy a témata z popisku videa. I kdyby to nebylo přesné ale aspoň rámcově. Popisek mě zaujme ale mám zájem třeba o 1 až 2 témata z videa. Ale když vidím délku videa odradí mě to od sledování. Sám jsi zmiňoval že když čteš knížku o osobním rozvoji tak jsi někdy vybereš jen kapitoly které tě zajímají. Toto by bylo v podstatě to samé a já a myslím plno dalších by nebyli ochuzeni o zajímavé myšlenky, které jsem si teď nechal uplachnout. Díky za případnou zpětnou vazbu a fandím ti!
Libeček 82
Libeček 82 Před rokem
a to jsi fakt tak líný to video poskakovat nebo ti jen chybí logicke uvažování a selský rozum? když video má cca 60 minut a je v něm 6 temat tak mají cca 10 minut na téma tak to nahrubo odhadnu a pak případně dokoriguju- fakt to dneska lidi potřebujete servírovat přímo pod nos?a prosímtě nevymlouvej se že na to nemáš čas apod.
Jiří Kubeš
Jiří Kubeš Před rokem
Petře, kašli na hatery, nikdo z nich nikdy nic nedokázal, akorát píšou kraviny a schovávají se za monitor... Mě osobně nezajímá apple, tak na ty videa nekoukám, ale zajímá mě elektromobilita, elektronika jako taková, BTC, technologie, rád si poslechnu podcast, baví mě formát videí a hlavně tvůj pohled na věc. Jen tak dál 👍
vasekrasik
vasekrasik Před rokem
Sleduji tě cca 10-12let, zraješ jako víno. Máme se na co těšit....
Miroslav Branicky
Miroslav Branicky Před rokem
komu dava smysl kuknut toto video ? :D mne ano
Dominik Pašš
Dominik Pašš Před rokem
sledovat videa Máry mi dává smysl :-)
Jáchym Šmíd
Jáchym Šmíd Před rokem
Co je to prosím za stromek v pozadí? Moc se mi líbí, rád bych si ho taky pořídil.. :D
Josef Pešek
Josef Pešek Před rokem
Podle mně nějáký bonsai..... ale ruku do ohně bych za to nedal :D
Jaromír Moravec
Jaromír Moravec Před rokem
Prosím neříkej "dává smysl" už jsme na toi alergičtí
Milan Medek
Milan Medek Před rokem
@Libeček 82 to se kvuli jednomu slovnimu spojeni mame prestat divat na neco, co je zajimavy? Taky mi to vadi, stejne jako mindset, fokusovat, content a dalsi anglicky slova ktery maji cesky vyrazy, ale dnes moderni mluvit cecho-anglicky
Jaromír Moravec
Jaromír Moravec Před rokem
@Libeček 82 Viděl jsi to video? :D Sám říká, že na CZ/SK YT nemá defakto konkurenci. ;)
Libeček 82
Libeček 82 Před rokem
ale nejsme proste tak mluví a toto spojení je prostě pro nej normalni- mas z toho kopřivku jdi jinam vsak YT je plny petrů máru co nerikaj ze to dava smysl
fataLLik
fataLLik Před rokem
Petře když mluvíš o YT konkurenci, tak co si myslíš o Lukáši Fronkovi? Sleduji ho asi stejně dlouho jako tebe, uznávám že ty si number 1 ale myslím si, že Lukáš je number 2 a má 10x méně subů. Co myslíš, že dělá špatně?
Milan Medek
Milan Medek Před rokem
@Daniel Gago Čo je kontent? Vy nemate ve slovenstine slovo obsah?
Daniel Gago
Daniel Gago Před rokem
Lukáš má náročnejší kontent. Nie pre masy... On (zväčša) nerobí reklamu, on odovzdáva skúsenosti. A hlavne neberie svoj CSposts kanál ako vysoko dôležitý biznis, ale len ako doplnok, naplno sa venuje inému.
David Vaněk
David Vaněk Před rokem
Zdravím Petře, Q&A video bylo opět skvělé. Přemýšlel jsem, proč mě vaše videa tak baví a sleduju je prakticky od prvopočátku tvé tvorby a vždy dokoukám celé, což u mě nebývá zvykem, a jediné vysvětlení je, že máme hodně podobný pohled na svět.
5 Times Diego Maradona Shocked The World!
5:01
CA$HANOVA BULHAR | Ladislav Sinai Podcast #38
1:26:30
Ladislav Sinai Podcast
zhlédnutí 68K
JE BITCOIN MĚNA BUDOUCNOSTI? [4K]
20:28
Petr Mára
zhlédnutí 43K
Čím se živím?
08:48
Petr Mára
zhlédnutí 114K
BROCAST #9 - Petr Mára
2:02:12
Brocast
zhlédnutí 64K
DEEP TALKS 38: Petr Mára - Řečník, expert na moderní technologie a produktivitu
1:08:31
5 Times Diego Maradona Shocked The World!
5:01
CA$HANOVA BULHAR | Ladislav Sinai Podcast #38
1:26:30
Ladislav Sinai Podcast
zhlédnutí 68K
Everleigh Let This Happen While Watching Posie..
12:01
M1 MacBook Review + Mac Mini
11:59
Dave Lee
zhlédnutí 1,4M
when ps5:
0:45
kracc bacc
zhlédnutí 227K
WORLD’S HEAVIEST 4” CUBE Vs. CONCRETE from 45m!
14:55
10 small changes that will improve your life.
11:44